Nasze salony działają od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 19:00 oraz w soboty w godz. 9:00 - 14:00
Leasing / Pożyczka
Gwarancja
Promocja
Serwis
Lakiernia
Facebook PAPIS

603 103 104

Samochody używane Alfa Romeo

Pełna oferta samochodów

Włoska marka motoryzacyjna Alfa Romeo swoją historię rozpoczęła w Mediolanie w 1910 roku. Wtedy właśnie powstała firma, która zapoczątkowała renomowaną markę samochodów należącą w tej chwili do koncernu Fiat. W jego skład weszła w 1986 roku, co pozwoliło jej na dalszy, dynamiczny rozwój. Dużą popularnością wśród użytkowników cieszą się nie tylko auta fabrycznie nowe, ale także auta używane z tym logo. Charakterystyczną cechą samochodów jest specyficzny design, ściśle kojarzony z tym właśnie producentem.

Samochody używane spod znaku Alfa Romeo w cenie

Salon samochodów używanych Papis oferuje swoim Klientom szeroki wybór pojazdów tego wytwórcy, dbamy również o to, aby ich liczba systematycznie rosła. Staranne przeglądy i serwisowanie sprawiają, że w ręce nabywców trafią tylko i wyłącznie pojazdy w doskonałej kondycji technicznej. Aktualnie największym uznaniem cieszą się takie modele kultowych Alf jak Giulietta, Giulia, MiTo czy 4C. Zyskują one znakomite recenzje wśród kierowców oraz ekspertów branżowych.

Samochód używany nie gorszy od nowego

Doskonale wiemy, że Alfa Romeo zalicza się do tych marek, którym warto ufać w szczególny sposób. Bogaty dorobek myśli technicznej Fiata powoduje, że sprawność wszystkich układów w aucie nie powinna budzić wątpliwości. Poza tym oferowane przez Papis samochody używane z salonu są bez wyjątku objęte dodatkową ochroną. W naszym przypadku używane auta z gwarancją stanowią normę, a nie luksus. Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do odwiedzenia naszego punktu i zapoznania się z ofertą.

Sprawdź również inne marki:
samochody używane Alfa Romeo
samochody używane BMW
samochody używane Honda
samochody używane Mitsubishi
samochody używane Suzuki
Finansowanie Finansowanie