Zakup samochód w firmie PAPIS i odbierz CERTYFIKAT PRZEBIEGU ... zobacz certyfikat
Leasing / Pożyczka
Gwarancja
Promocja
Serwis
Lakiernia
Kontakt z salonem PAPIS

603 103 104

Auta poleasingowe

Pełna oferta samochodów

Auta poleasingowe stanowią ważną część motoryzacyjnego rynku wtórnego. Są to zwykle samochody używane przez większe lub mniejsze firmy, dostępne w atrakcyjnej cenie. Z nami znajdziesz najlepsze samochody poleasingowe – w dobrym stanie technicznym, niewyeksploatowane, na dodatek w cenie dopasowanej do twoich możliwości finansowych. A może liczysz na sprzedaż auta poleasingowego, nie kupno? W tym przypadku również możesz się z nami skontaktować. Zapraszamy serdecznie do współpracy.

Auta poleasingowe – co się kryje pod tym sformułowaniem?

Przed zdecydowaniem się na kupno używanego auta poleasingowego warto się zastanowić nad tym, czym właściwie jest samochód poleasingowy. Jest to sformułowanie bardzo popularne dzisiaj, ale nie wszyscy wiedzą, że ma trzy podstawowe znaczenia. Po pierwsze, auto poleasingowe może być samochodem sprzedawanym przez jego użytkownika po zakończonym leasingu i jego wykupieniu, zwykle sprzedaż takiego auta odbywa się po cenie rynkowej. Na taki samochód można dostać kredyt, ale nie da się go sfinansować kolejnym leasingiem. Po drugie, auto poleasingowe może być również pojazdem, który po zakończeniu umowy leasingowej został zwrócony. Wtedy jego wartość leasingowa jest zwykle niska i sprzedaje się je w atrakcyjnej cenie. Kupując je, mamy pewność jego pochodzenia i stanu prawnego. Poza tym, sprzedaż takiego auta poleasingowego odbywa się na tzw. pełne faktury VAT, czyli 22%. Można je dalej wziąć w leasing lub kupić, korzystając z kredytu samochodowego. Po trzecie, auto poleasingowe może być samochodem zwindykowanym, czyli takim, które zostało zabrane leasingobiorcy niewywiązującemu się ze swoich zobowiązań lub kredytobiorcy, który zastawił swój samochód, a nie spłacił kredytu. Zwykle sprzedaje je na aukcji bank lub firma leasingowa, co daje możliwość zakupu po atrakcyjnej cenie, jeśli nie będzie zbyt dużo licytujących. Takie auto poleasingowe może być dalej brane w leasing lub kredytowane. W swojej ofercie mamy wiele interesujących aut poleasingowych. Zachęcamy do zapoznania się z ich katalogiem.

Na co należy zwrócić uwagę, kupując poleasingowe auto osobowe?

Nie tylko niska cena powinna być czynnikiem decydującym o kupnie danego poleasingowego auta osobowego. Przede wszystkim powinien on być w odpowiednim stanie technicznym. Kupując samochód u nas, możesz być pewien, że w takim właśnie będzie, ponieważ dokonujemy przeglądu i niezbędnych napraw. Selekcjonujemy również auta poleasingowe, aby dopasować je do potrzeb Klientów oraz sprzedawać samochody tylko najwyższej jakości, nieuszkodzone i bezpieczne. Poza tym, istotne jest to, aby samochód poleasingowy był on w odpowiednim stanie prawnym. O to również dbamy, kupując i sprzedając samochody od sprawdzonych dostawców i z odpowiednią dokumentacją. Kupno poleasingowego auta osobowego może więc zakończyć się sukcesem, jeśli skorzystasz z usług firmy pewnej, dbającej przede wszystkim o zadowolenie Klientów.

BMW X5 - SUV

Rok produkcji

Rok prdukcji:

2014

Przebieg

Przebieg:

99 990 km

Moc

Moc:

218 KM

Paliwo

Paliwo:

DIESEL

Salon

Salon:

Poznań

117 800,00 zł netto

144 894,00 zł brutto

Volvo S80 - Sedan

Rok produkcji

Rok prdukcji:

2015

Przebieg

Przebieg:

71 400 km

Moc

Moc:

181 KM

Paliwo

Paliwo:

DIESEL

Salon

Salon:

Poznań

69 900,00 zł netto

85 977,00 zł brutto

Raty już od: 1031 zł

Volvo S80 - Sedan

Rok produkcji

Rok prdukcji:

2015

Przebieg

Przebieg:

71 500 km

Moc

Moc:

181 KM

Paliwo

Paliwo:

DIESEL

Salon

Salon:

Poznań

69 900,00 zł netto

85 977,00 zł brutto

Raty już od: 1031 zł
Przegląd zimowy Przegląd zimowy