Leasing / Pożyczka
Gwarancja
Promocja
Serwis
Lakiernia
Facebook PAPIS

603 103 104

Auta używane z salonu

Pełna oferta samochodów

Nie bez powodu większość Polaków decyduje się na zakup samochodu używanego – takie auta są tańsze, a także często w dobrym stanie technicznym. Oczywiście trochę czasu zajmuje znalezienie auta odpowiadającego wszystkim naszym potrzebom i takiego, które pochodzi z pewnego źródła. Do dyspozycji mamy internet, giełdy samochodowe, wizytę u dealera lub w komisie samochodowym. Warto zaufać profesjonalnym komisom samochodowym, które dbają o jak najwyższą jakość swoich usług. Taki auto komis prowadzimy od wielu lat w Poznaniu i w Łodzi. Dbamy również o dostępność naszej oferty na stronie internetowej.

Dlaczego warto kupić samochód używany z salonu Papis?

Kupując samochód używany z salonu Papis, możesz być pewny jego stanu technicznego i pochodzenia. Każde auto używane jest sprawdzone pod względem wieku pojazdu, przebiegu, parametrów technicznych oraz dokumentacji jego historii. Naszym priorytetem jest to, aby auta używane z salonu były w stanie zgodnym z ich opisem zawartym w ofercie. Selekcjonujemy samochody, oferując tylko te rzeczywiście dobre, nadające się do bezpiecznej jazdy. Każdy pojazd przechodzi u nas dokładną kontrolę przed sprzedażą. Poza tym, można u nas zakupić samochód używany z gwarancją, co dodatkowo daje Ci pewność co do jego stanu. W razie wypadku czy innej nieprzewidzianej sytuacji możesz skorzystać z naszego serwisu samochodowego na atrakcyjnych warunkach. Wszystko po to, by używany samochód z salonu sprawił Ci jak najwięcej radości, a jak najmniej problemów.

Dostępnych jest u nas wiele aut używanych poleasingowych znanych i cenionych marek, na przykład Volvo, Skoda, Volkswagen, Audi, BMW czy Mercedes. Kupujemy je tylko od sprawdzonych sprzedawców. Jeśli chcesz, możesz skorzystać z jazdy próbnej, aby przekonać się, że auta używane dostępne w naszych salonach są faktycznie najwyższej jakości. Poza tym nasi doświadczeni sprzedawcy pomogą Ci wybrać najlepsze dla ciebie auto, biorąc pod uwagę Twoje potrzeby i sytuację finansową. Zależy nam na tym, aby używany samochód z salonu Papis stał się Twoim ulubionym pojazdem, niezawodnym i komfortowym. Wyjdziesz korzystnie na transakcji również wtedy, kiedy po jakimś czasie będziesz chciał sprzedać samochód – auta używane z salonu są dużo tańsze od nowych, a ich wartość tak szybko nie spada przy kolejnej sprzedaży. A jakie auta używane znajdziesz w salonach Papis? Wybór jest niezwykle szeroki. Proponujemy zarówno luksusowe samochody osobowe klasy premium, jak i solidne marki do codziennych zadań. Poza tym, zapewniamy korzystne formy finansowania, jeśli nie możesz sobie pozwolić na kupno samochodu używanego od razu, płacąc za niego pełną kwotę – konkretnie leasing lub kredyt.

Renault Kadiar - SUV

Rok produkcji

Rok prdukcji:

2016

Przebieg

Przebieg:

58 600 km

Moc

Moc:

130 KM

Paliwo

Paliwo:

PETROL

Salon

Salon:

Poznań - Luboń

52 800,00 zł netto

64 944,00 zł brutto

Raty już od: 779 zł

Seat Ateca - SUV

Rok produkcji

Rok prdukcji:

2016

Przebieg

Przebieg:

45 000 km

Moc

Moc:

150 KM

Paliwo

Paliwo:

PETROL

Salon

Salon:

Poznań - Luboń

77 200,00 zł netto

94 956,00 zł brutto

Raty już od: 1139 zł
Przegląd jesienny Przegląd jesienny