Nasze salony działają od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 19:00 oraz w soboty w godz. 9:00 - 14:00
Leasing / Pożyczka
Gwarancja
Promocja
Serwis
Lakiernia
Facebook PAPIS

603 103 104

Samochody używane Chevrolet

Pełna oferta samochodów

Amerykański dorobek w dziedzinie motoryzacji jest trudny do podważenia. Marka Chevrolet należy do najbardziej znanych spośród tych, które narodziły się w Stanach Zjednoczonych. Należy do koncernu General Motors i jak pokazują statystyki, jest czwartą najczęściej kupowaną marką na świecie. Również samochody używane spotykają się z bardzo dużym zainteresowaniem, czemu ciężko się dziwić. Modele producenta są ponadczasowe w materii designu, a równocześnie bardzo solidne w wymiarze technicznym.

Nasz salon samochodów używanych oferuje wiele możliwości

Dokładamy starań, aby zaproponować Klientom auta używane marki Chevrolet w świetnej jakości i w bardzo korzystnych cenach. Można powiedzieć, że nabycie ich w salonie Papis to prawdziwa gratka, ponieważ koncern GM na początku 2015 roku zaprzestał sprzedaży nowych modeli w Polsce. Oznacza to, że samochody używane z salonu, w tym modele Aveo, Malibu czy Cruze są okazją, by móc cieszyć się wspaniałymi możliwościami amerykańskich pojazdów. Równocześnie wszystkie używane auta na gwarancji są utrzymane w świetnej kondycji.

Funkcjonalne i niedrogie samochody używane z salonu Papis

Cechą większości modeli marki Chevrolet jest połączenie doskonałych parametrów technicznych z niebanalnym wyglądem, nawiązującym do amerykańskich muscle cars, z których wyrosły współcześnie produkowane modele. Godne uwagi są również silne związki producenta ze światem sportów motorowych, albowiem pojazdy z logo w formie złotego krzyża są od lat obecne na zawodach z cyklu WTCC. Polecamy salon samochodów używanych Papis każdemu, kto chce nabyć Chevroleta w idealnym stanie i cieszyć się nim jeszcze wiele lat.

Sprawdź również inne marki:
samochody używane Fiat
samochody używane Ford
samochody używane Lexus
samochody używane Peugeot
samochody używane Volvo
Finansowanie Finansowanie