Leasing / Pożyczka
Gwarancja
Promocja
Serwis
Lakiernia
Facebook PAPIS

603 103 104

Samochody używane Citroen

Pełna oferta samochodów

Na polskim rynku samochody używane Citroen cieszą się dużym uznaniem, bo francuski producent od wielu lat zalicza się do obdarzanych największym zaufaniem przez nabywców w całej Europie. Historia marki sięga 1917 roku, kiedy jej twórca utworzył pierwszą motoryzacyjną fabrykę. Przedsiębiorstwo sygnowane nazwiskiem inżyniera Andre Citroena zaczęło działalność w 1919 roku. Dziś salon samochodów używanych Papis z dumą może zaproponować Klientom pojazdy prosto z Francji.

Samochód używany zawsze w dobrym stanie

Lista modeli marki Citroen doskonale radzących sobie na rynku jest długa. U nas czekają na Państwa samochody używane takie jak Xantia, Xsara Picasso czy doskonały jako kompaktowe auto dostawcze Berlingo. Dzięki polityce systematycznych przeglądów możemy zapewnić, że każdy z pojazdów spełni oczekiwania Klientów. Do kluczowych cech marki znad Sekwany należą niezawodność i uniwersalne wzornictwo. Auto używane z salonu Papis zapewnia te wszystkie walory.

Sprawdzone samochody używane z gwarancją

Dysponujemy świetnym zespołem fachowców, którzy z wielką starannością dobierają samochody używane, jakie następnie znajdują się w naszej ofercie. Selekcja przebiega wedle ściśle ustalonych kryteriów i obejmuje między innymi weryfikację bezwypadkowości auta. Tym samym możemy dać wszystkim Klientom pewność, że ich wybór nie okaże się pułapką. Citroen zyskał uznanie głównie jako wytwórca idealnych pojazdów miejskich. W salonie samochodów używanych Papis czekają modele Saxo, Nemo, Xsara czy Xantia – o ugruntowanej pozycji wśród użytkowników.

Sprawdź również inne marki:
samochody używane Audi
samochody używane Citroen
samochody używane Kia
samochody używane Mitsubishi
samochody używane Suzuki
Wyprzedaż Wyprzedaż