Nasze salony działają od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 19:00 oraz w soboty w godz. 9:00 - 14:00
Leasing / Pożyczka
Gwarancja
Promocja
Serwis
Lakiernia
Facebook PAPIS

603 103 104

Samochody używane Citroen

Pełna oferta samochodów

Na polskim rynku samochody używane Citroen cieszą się dużym uznaniem, bo francuski producent od wielu lat zalicza się do obdarzanych największym zaufaniem przez nabywców w całej Europie. Historia marki sięga 1917 roku, kiedy jej twórca utworzył pierwszą motoryzacyjną fabrykę. Przedsiębiorstwo sygnowane nazwiskiem inżyniera Andre Citroena zaczęło działalność w 1919 roku. Dziś salon samochodów używanych Papis z dumą może zaproponować Klientom pojazdy prosto z Francji.

Samochód używany zawsze w dobrym stanie

Lista modeli marki Citroen doskonale radzących sobie na rynku jest długa. U nas czekają na Państwa samochody używane takie jak Xantia, Xsara Picasso czy doskonały jako kompaktowe auto dostawcze Berlingo. Dzięki polityce systematycznych przeglądów możemy zapewnić, że każdy z pojazdów spełni oczekiwania Klientów. Do kluczowych cech marki znad Sekwany należą niezawodność i uniwersalne wzornictwo. Auto używane z salonu Papis zapewnia te wszystkie walory.

Sprawdzone samochody używane z gwarancją

Dysponujemy świetnym zespołem fachowców, którzy z wielką starannością dobierają samochody używane, jakie następnie znajdują się w naszej ofercie. Selekcja przebiega wedle ściśle ustalonych kryteriów i obejmuje między innymi weryfikację bezwypadkowości auta. Tym samym możemy dać wszystkim Klientom pewność, że ich wybór nie okaże się pułapką. Citroen zyskał uznanie głównie jako wytwórca idealnych pojazdów miejskich. W salonie samochodów używanych Papis czekają modele Saxo, Nemo, Xsara czy Xantia – o ugruntowanej pozycji wśród użytkowników.

Citroen C5 - Kombi

Rok produkcji

Rok prdukcji:

2010

Przebieg

Przebieg:

206 800 km

Moc

Moc:

140 KM

Paliwo

Paliwo:

DIESEL

Salon

Salon:

Poznań - Franowo

21 057,00 zł netto

25 900,00 zł brutto

Raty już od: 311 zł
Sprawdź również inne marki:
samochody używane Chevrolet
samochody używane Citroen
samochody używane Hyundai
samochody używane Jaguar
samochody używane Mazda
Finansowanie Finansowanie