Leasing / Pożyczka
Gwarancja
Promocja
Serwis
Lakiernia
Facebook PAPIS

603 103 104

Samochody używane Dacia

Pełna oferta samochodów

Rok 1966 to początek rumuńskiej marki motoryzacyjnej Dacia. Nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, ale właśnie w tym socjalistycznym wówczas państwie narodziła się generacja aut, która na trwałe zapisała się w historii europejskiego przemysłu. Od zawsze Rumuni współpracowali z francuskim koncernem Renault, a dziś marka stanowi własność Francuzów, pozostając przy tym największym eksporterem w Rumunii. Samochody używane producenta są cenione na polskim rynku, a w Papis można je nabyć w świetnych cenach.

Funkcjonalne samochody używane z gwarancją czekają na Klientów

Obecnie do najchętniej wybieranych modeli Dacii należą takie pojazdy jak Duster, Dokker, Logan czy Sandero. Kupując samochód używany w Papis można mieć pewność, że będzie on działał jeszcze długi czas – między innymi dlatego bez wahania obejmujemy oferowane maszyny świadczeniem gwarancyjnym. Jako profesjonalny salon samochodów używanych staramy się, aby Dacia była w nim godnie reprezentowana, więc wszystkie wymienione modele da się u nas znaleźć.

Samochody używane z salonu godne zaufania

Kto i dlaczego decyduje się na zakup Dacii? Od początku marka kojarzona była z raczej niedrogimi i tanimi w eksploatacji autami rodzinnymi i miejskimi. Dzięki wkładowi francuskich inżynierów zyskała wysokiej jakości podzespoły oraz nowoczesny design. Legendarna Dacia wróciła do łask, zaskarbiając sympatię tysięcznych rzesz nabywców zmodernizowanych modeli. Każdy egzemplarz rumuńskiej marki dostępny w Papis został poddany dokładnemu przeglądowi, więc w ręce Klientów oddajemy auta używane gotowe do jazdy.

No Listings

Sprawdź również inne marki:
samochody używane BMW
samochody używane Honda
samochody używane Nissan
samochody używane Peugeot
samochody używane Suzuki
Przegląd jesienny Przegląd jesienny