Nasze salony działają od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 19:00 oraz w soboty w godz. 9:00 - 14:00
Leasing / Pożyczka
Gwarancja
Promocja
Serwis
Lakiernia
Facebook PAPIS

603 103 104

Samochody używane Fiat

Pełna oferta samochodów

Polskim kierowcom nie trzeba bliżej przedstawiać marki Fiat. Kojarzy się nam ona przede wszystkim z kultowymi autami produkowanymi w Polsce na licencji – modele 125 i 126 p przeszły do annałów rodzimego przemysłu. Sam włoski koncern powstał w 1899 roku, a swoją siedzibę ma w Turynie. Na przestrzeni lat samochody używane z logo Fiata zyskały równie wielu entuzjastów, co egzemplarze prosto z fabryki. Są cenione za wytrzymałość, ciekawe rozwiązania techniczne oraz interesujący design. Nasz salon samochodów używanych również uwzględnia je w asortymencie.

Włoskie auta używane mogą liczyć na Klientów

Dorobek włoskiej motoryzacji nie budzi wątpliwości, a zaufanie polskich nabywców do modelów marki Fiat jest spore. Wynika to z historycznych konotacji oraz sentymentów, o których była mowa wcześniej, ale współcześnie Włosi mają do zaoferowania wiele cenionych modeli. Polecamy samochody używane z salonu – można wśród nich znaleźć takie warianty jak Bravo, Freemont, nowe odsłony kultowego Punto czy ekonomiczną Pandę. Wszystkie pojazdy używane, jakie prezentujemy, są bezwypadkowe i w doskonałym stanie.

Samochody używane z gwarancją czekają w salonie Papis

O auta sygnowane słynną marką Fiat pyta wiele osób i trudno się temu dziwić, ponieważ rozwiązania z Turynu są wysoko oceniane nie tylko przez Klientów w Polsce, ale w wielu innych krajach świata. Sprawdzają się przede wszystkim jako samochody miejskie i rodzinne, jednak w nowszych generacjach nie brakuje zaawansowanych technicznych innowacji. Dbamy o jakość samochodów używanych, poddając je technicznym przeglądom, a gdy zachodzi potrzeba, również naprawom. Gwarancja na zakupiony pojazd to kolejny argument, aby salonowi Papis zaufać.

Sprawdź również inne marki:
samochody używane Volkswagen
samochody używane Chevrolet
samochody używane Citroen
samochody używane Jaguar
samochody używane Opel
Finansowanie Finansowanie