Leasing / Pożyczka
Gwarancja
Promocja
Serwis
Lakiernia
Facebook PAPIS

603 103 104

Samochody używane Fiat

Pełna oferta samochodów

Polskim kierowcom nie trzeba bliżej przedstawiać marki Fiat. Kojarzy się nam ona przede wszystkim z kultowymi autami produkowanymi w Polsce na licencji – modele 125 i 126 p przeszły do annałów rodzimego przemysłu. Sam włoski koncern powstał w 1899 roku, a swoją siedzibę ma w Turynie. Na przestrzeni lat samochody używane z logo Fiata zyskały równie wielu entuzjastów, co egzemplarze prosto z fabryki. Są cenione za wytrzymałość, ciekawe rozwiązania techniczne oraz interesujący design. Nasz salon samochodów używanych również uwzględnia je w asortymencie.

Włoskie auta używane mogą liczyć na Klientów

Dorobek włoskiej motoryzacji nie budzi wątpliwości, a zaufanie polskich nabywców do modelów marki Fiat jest spore. Wynika to z historycznych konotacji oraz sentymentów, o których była mowa wcześniej, ale współcześnie Włosi mają do zaoferowania wiele cenionych modeli. Polecamy samochody używane z salonu – można wśród nich znaleźć takie warianty jak Bravo, Freemont, nowe odsłony kultowego Punto czy ekonomiczną Pandę. Wszystkie pojazdy używane, jakie prezentujemy, są bezwypadkowe i w doskonałym stanie.

Samochody używane z gwarancją czekają w salonie Papis

O auta sygnowane słynną marką Fiat pyta wiele osób i trudno się temu dziwić, ponieważ rozwiązania z Turynu są wysoko oceniane nie tylko przez Klientów w Polsce, ale w wielu innych krajach świata. Sprawdzają się przede wszystkim jako samochody miejskie i rodzinne, jednak w nowszych generacjach nie brakuje zaawansowanych technicznych innowacji. Dbamy o jakość samochodów używanych, poddając je technicznym przeglądom, a gdy zachodzi potrzeba, również naprawom. Gwarancja na zakupiony pojazd to kolejny argument, aby salonowi Papis zaufać.

Fiat 500 - SUV

Rok produkcji

Rok prdukcji:

2017

Przebieg

Przebieg:

8 200 km

Moc

Moc:

140 KM

Paliwo

Paliwo:

PETROL

Salon

Salon:

Poznań - Luboń

62 900,00 zł brutto

Raty już od: 767 zł

Fiat 500 - Hatchback

Rok produkcji

Rok prdukcji:

2017

Przebieg

Przebieg:

12 100 km

Moc

Moc:

69 KM

Paliwo

Paliwo:

PETROL

Salon

Salon:

Poznań - Franowo

26 800,00 zł netto

32 964,00 zł brutto

Raty już od: 431 zł
Sprawdź również inne marki:
samochody używane Alfa Romeo
samochody używane Chevrolet
samochody używane Honda
samochody używane Mazda
samochody używane Peugeot
Przegląd zimowy Przegląd zimowy