Leasing / Pożyczka
Gwarancja
Promocja
Serwis
Lakiernia
Facebook PAPIS

603 103 104

Samochody używane Ford

Pełna oferta samochodów

Miłośnicy amerykańskiej motoryzacji znają świetnie markę Ford. Jest ona chyba najszerzej znaną w świecie marką samochodów wywodzącą się ze Stanów Zjednoczonych. Narodziła się w 1903 roku i w szczytowym momencie rozwoju zatrudniała niemal 250 tysięcy osób. Spory udział w rynku globalnym sprawia, że samochody używane ze znaczkiem Forda stanowią istotny segment także rynku wtórnego, co świetnie widać w Polsce. Wybierając dla siebie sprawdzone i zarazem funkcjonalne auta używane nasi rodacy nie stronią od amerykańskich rozwiązań.

Papis, czyli salon samochodów używanych godny zaufania

Nasi specjaliści robią wszystko, aby Ford był w naszej ofercie godnie reprezentowany. Bez trudu znajdą Państwo u nas tak znane modele producenta z Detroit jak Escort, Freestyle, Ka, Mondeo czy Focus. Praktycznie wszystkie topowe propozycje Forda zaliczane są do czołówki w swoich segmentach, więc kupując te samochody używane można być spokojnym o ich dobrą eksploatację. To doskonałe pojazdy zarówno do miasta, jak i w dalsze trasy. Explorer z kolei jest przykładem samochodu o terenowym zacięciu.

Polecamy samochody używane z salonu w dobrych cenach

Mechanicy pracujący w naszym serwisie przyglądają się uważnie każdej z maszyn, która ma trafić w ręce Klientów. Dbamy o każdy podzespół, tak aby nabywcy mogli być zadowoleni z użytkowania pojazdów. U nas mogą Państwo kupić samochód używany na gwarancji, co nie jest normą w przypadku większości sprzedawców. Ford zalicza się do marek kluczowych, więc zawsze można liczyć na szeroki wybór doskonale utrzymanych modeli. Zachęcamy do skorzystania z usług salonu Papis. Doradzimy wybór auta, które spełni Państwa oczekiwana.

Ford Kuga - SUV

Rok produkcji

Rok prdukcji:

2015

Przebieg

Przebieg:

106 600 km

Moc

Moc:

182 KM

Paliwo

Paliwo:

PETROL

Salon

Salon:

Poznań - Luboń

67 900,00 zł brutto

Raty już od: 839 zł

Ford Kuga - SUV

Rok produkcji

Rok prdukcji:

2017

Przebieg

Przebieg:

30 800 km

Moc

Moc:

150 KM

Paliwo

Paliwo:

DIESEL

Salon

Salon:

Poznań - Luboń

73 089,00 zł netto

89 900,00 zł brutto

Raty już od: 1139 zł
Sprawdź również inne marki:
samochody używane Alfa Romeo
samochody używane Audi
samochody używane BMW
samochody używane Mercedes
samochody używane Nissan
Wyprzedaż Wyprzedaż