Nasze salony działają od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 19:00 oraz w soboty w godz. 9:00 - 14:00
Leasing / Pożyczka
Gwarancja
Promocja
Serwis
Lakiernia
Facebook PAPIS

603 103 104

Geometria kół

Układ jezdny sprawia, że auto może się poruszać. Geometria kół ma dla niego bardzo duże znaczenie. Dbając o ich dobrą kondycję, a także o zbieżność kół, można być spokojnym o to, że samochód będzie jechał tak, jak powinien. Oczywiście nasz serwis dba również o inne kluczowe elementy. Układ kierowniczy pojazdu także wymaga troski, zwłaszcza że w pewnych sytuacjach może odmawiać posłuszeństwa. Pod okiem naszych specjalistów te problemy da się wyeliminować.

Dobra geometria kół i znacznie więcej

Poprzez ustawianie zbieżności kół zapewniamy samochodowi najlepszą pozycję wyjściową do ruszenia w drogę. Część kierowców nie zwraca na tę kwestię uwagi, a jest to błąd, który może zaważyć na prawidłowej eksploatacji maszyny. Z naszą pomocą nie będzie z tym najmniejszych kłopotów, ponieważ doświadczeni mechanicy wiedzą, co powinni zrobić. Prawidłowa geometria zawieszenia może ulec zmianie wraz z systematycznym użytkowaniem auta, więc podczas rutynowych przeglądów trzeba ją skorygować.

Zbieżność kół pod kontrolą

Nie dla każdego mechanika ustawienie geometrii kół jest sprawą oczywistą i to jeszcze jeden powód, aby właśnie Papis zajął się Państwa pojazdami. Fachowcy wchodzący w skład naszego zespołu robią wszystko, by Klienci serwisu opuścili go zadowoleni. Cel jest jeden – auto musi sprawować się bez zarzutu. Układ zawieszenia jest na tyle problematycznym elementem, iż warto poświęcić mu dodatkową uwagę, co nie we wszystkich warsztatach jest normą. Geometria podwozia nie może budzić zastrzeżeń.

Z nami układ zawieszenia w samochodzie będzie sprawny

Wśród oferowanych na tym odcinku usług nasi Klienci znajdą nie tylko standardowe ustawienie geometrii. Każdy element układu jezdnego i zawieszenia podlega szczegółowej kontroli, mającej na celu wykrycie wszelkich usterek i anomalii. Optymalna geometria kół jest w tym kontekście bardzo istotna, ale trzeba zwrócić też uwagę na obie osie i ich stan. Wady techniczne mogą uniemożliwić normalne użytkowanie pojazdu, a naszym Klientom nie może się to przydarzyć.

 

Finansowanie Finansowanie