Leasing / Pożyczka
Gwarancja
Promocja
Serwis
Lakiernia
Facebook PAPIS

603 103 104

Gwarancja Papis – przyjemność z jazdy

Zakup używanego samochodu jest kwestią zaufania. Dlatego w tym przypadku PAPIS nie godzi się na żaden kompromis. Samochody zostały dokładnie sprawdzone i profesjonalnie przygotowane. Jednak nawet w przypadku starannej konserwacji może wystąpić konieczność dokonania naprawy. Aby nieoczekiwane koszty naprawy nie okazały się przeszkodą, przygotowaliśmy dla Państwa roczną gwarancję, dzięki której unikną Państwo niespodzianek finansowych.

Roczna Gwarancja dla Twojego auta już od 1000 zł netto

Gwarancja Papis to nie polisa , nie ubezpieczenie, a prawdziwa roczna gwarancja na zakupiony w naszym salonie samochód. To pewność bezpiecznej i komfortowej jazdy.

1 ROK GWARANCJI

Szybki serwis jest naszym atutem

Co zrobić gdy wystąpi usterka? Skontaktuj się poprzez formularz zgłoszeniowy lub bezpośrednio z kierownikiem ds. gwarancji . Opisz problem dotyczący samochodu i czekaj na kontakt. Konsultant zadzwoni i umówi Cię na serwis. Wszystkie naprawy są wykonywane w Papis Serwis ul. Armii Poznań 37 w Luboniu. W przypadku objętym Gwarancją Papis, koszty pokrywa Gwarant, czyli Papis Serwis. O szczegóły zapytaj naszego sprzedawcę.

Formularz zgłoszeniowy


* Oświadczam, iż zapoznałem/am się z Polityką prywatności Serwisu, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, Administratorów Danych Osobowych, wykorzystywania plików „cookies” oraz przysługujących mi prawach związanych z przetwarzaniem moich danych osobowych
Gwarancja samochodu Gwarancja samochodu