Nasze salony działają od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 19:00 oraz w soboty w godz. 9:00 - 14:00
Leasing / Pożyczka
Gwarancja
Promocja
Serwis
Lakiernia
Facebook PAPIS

603 103 104

Samochody używane Honda

Pełna oferta samochodów

Japoński koncern Honda zaczął działać w 1948 roku i rozwijał się od początku z dużą dynamiką. Obecnie dysponuje on zakładami produkcyjnymi w ponad 30 krajach świata, co pokazuje skalę ekspansji. Duży udział w światowej sprzedaży powoduje, że samochody używane z literą „H” w logo również stanowią istotny procent oferowanych maszyn z drugiej ręki. Warto podkreślić, że oprócz aut osobowych Japończycy oferują również motocykle, skutery, a nawet samoloty i zaawansowane roboty.

Samochód używany z azjatycką duszą

Papis ceni sobie różnorodność, dlatego jedna z czołowych marek motoryzacyjnych z Azji musiała znaleźć u nas swoje miejsce. Obecnie Honda może pochwalić się naprawdę szeroką gamą modeli, wśród których dużym uznaniem na rynku cieszą się Accord, Jazz, Integra czy Inspire. Samochody używane z salonu Papis to zarówno wymienione przed momentem propozycje, ale także szereg innych, łączących pozytywne opinie użytkowników oraz pomyślne wyniki niezależnych testów. Dziś auto używane to najlepszy sposób, by tanim kosztem zyskać pełną mobilność.

Solidny samochód używany z gwarancją

Od wielu lat azjatyccy producenci z branży motoryzacyjnej zyskują nowych zwolenników. Liczne innowacje techniczne są na tyle znaczące, że również samochody używane Honda nadal zaliczają się do modeli nowoczesnych i docenianych. Papis oferuje gwarancję na każdy kupowany u nas pojazd, co z jednej strony pokazuje solidność marki, a z drugiej nasze odpowiedzialne podejście. Chcemy być kojarzeni jako salon samochodów używanych dbający o Klienta i oferujący mu najlepsze pojazdy w korzystnych cenach.

Sprawdź również inne marki:
samochody używane BMW
samochody używane Chevrolet
samochody używane Ford
samochody używane Nissan
samochody używane Toyota
Finansowanie Finansowanie