Leasing / Pożyczka
Gwarancja
Promocja
Serwis
Lakiernia
Kontakt z salonem PAPIS

603 103 104

Samochody używane Hyundai

Pełna oferta samochodów

Marka motoryzacyjna Hyundai powstała w 1967 roku w Korei Południowej. Od początku istnienia koncentrowała się na dostarczaniu konsumentom aut osobowych i dostawczych, a także ciężarówek i autobusów. Aktualnie samochody używane koreańskiego producenta zaliczają się do grona popularnych opcji – głównie z uwagi na typowo azjatycką solidność oraz interesujący design. W ofercie Hyundaia dominują w tym momencie auta o miejskim przeznaczeniu, adresowane do szerokiego grona odbiorców.

Koreańskie samochody używane z salonu Papis

Portfolio Azjatów jest w tym momencie szerokie, co znajduje swoje odbicie także w naszej ofercie. Da się u nas znaleźć takie flagowe modele marki jak Accent, Genesis, Sonata czy i30. Pojawiają się też auta używane sprowadzane z zagranicy, stanowiące ogromną rzadkość na polskim rynku. Hyundai stopniowo zaskarbia sobie sympatię Polaków, co nasz salon samochodów używanych dostrzega. To wyjaśnia, dlaczego systematycznie poszerzamy zakres tych pojazdów. Znajdzie się wśród nich również znakomicie oceniany SUV – Tucson.

Dlaczego samochód używany z Papis jest dobrą inwestycją?

Sukcesy marki Hyundai pokazują jasno, że warto jej zaufać. Dzięki nam można nabyć wypróbowane modele w świetnych cenach i z pewnością, że będą one doskonale spisywały się na drogach. Przykładamy się do tego, aby wszystkie samochody używane z naszego salonu stały na wysokim poziomie technicznym – szczegółowe przeglądy temu właśnie służą. Jako jedni z nielicznych sprzedajemy każde auto używane z gwarancją, co jednoznacznie dowodzi naszej dbałości o Klientów.

Hyundai ix35 - SUV

Rok produkcji

Rok prdukcji:

2014

Przebieg

Przebieg:

63 700 km

Moc

Moc:

136 KM

Paliwo

Paliwo:

DIESEL

Salon

Salon:

Poznań

56 900,00 zł netto

69 987,00 zł brutto

Raty już od: 839 zł
Sprawdź również inne marki:
samochody używane Audi
samochody używane Jaguar
samochody używane Lexus
samochody używane Renault
samochody używane Suzuki
Do końca lutego specjalne rabaty! Do końca lutego specjalne rabaty!