Zakup samochód w firmie PAPIS i odbierz CERTYFIKAT PRZEBIEGU ... zobacz certyfikat
Leasing / Pożyczka
Gwarancja
Promocja
Serwis
Lakiernia
Kontakt z salonem PAPIS

603 103 104

Samochody używane Jaguar

Pełna oferta samochodów

Dla wielu osób marka Jaguar kojarzy się z luksusem i wysoką ceną, ale wcale nie musi tak być. Powstała ona w 1922 roku w Wielkiej Brytanii i zapisała się ciekawą kartą w dziejach światowej motoryzacji. Trzeba jednak podkreślić, że jej losy były dość skomplikowane. Obecnie stanowi ona własność potężnego indyjskiego koncernu Tata Motors, który dokonał wykupu w 2008 roku. Nadal jednak Jaguary są bardzo cenione, a samochody używane z charakterystycznym logo stanowią niemałą gratkę dla nabywców.

Dlaczego salon samochodów używanych Papis ma najlepszą ofertę?

Sympatycy aut sygnowanych marką Jaguar mogą kupić u nas samochody używane z gwarancją, co nie jest rozwiązaniem powszechnym. Aktualnie oferujemy modele Jaguara, takie jak F-Type, XF czy XJ Mark IV. Pojawiają się również kultowe modele nie schodzące już z linii produkcyjnej, w tym C-Type, E-Type czy Mark X. Auta używane z salonu są przed sprzedażą poddane przeglądom technicznym, dzięki czemu jesteśmy zawsze pewni tego, iż polecamy nabywcom dobre maszyny.

Samochody używane Jaguar w świetnych cenach

Wiemy, że dla części z Państwa posiadanie na własność stylowego Jaguara jest marzeniem. Z naszą pomocą można je spełnić. Wśród entuzjastów marki sporo jest osób poszukujących docenianego w świecie SUV-ów modelu F-Pace. Dokładamy wiele starań, aby ten samochód używany sprowadzić dla Klientów. Dzięki rozległym kontaktom i profesjonalnemu podejściu możemy spełnić to oraz wiele innych życzeń nabywców. Zachęcamy do odwiedzenia naszego salonu i wybrania auta, które Państwu odpowiada.

No Listings

Sprawdź również inne marki:
samochody używane Audi
samochody używane Jaguar
samochody używane Kia
samochody używane Lancia
samochody używane Mazda
Przegląd zimowy Przegląd zimowy