Leasing / Pożyczka
Gwarancja
Promocja
Serwis
Lakiernia
Facebook PAPIS

603 103 104

Firma Papis to miejsce dla niezwykłych profesjonalistów. Jeśli kochasz motoryzację i chcesz dołączyć do zespołu ludzi z pasją to wyślij już dziś swoją aplikację.

Zapraszamy do naszego zespołu zarówno doświadczonych ekspertów z branży, jak i osoby które po prostu kochają samochody i są gotowe do nauki. Dla nas bowiem najważniejsza jest pasja i zaangażowanie. Jeśli szukasz szansy na zawodowy rozwój, lubisz kontakt z klientem oraz pracę z młodymi i dynamicznymi ludźmi to chętnie powitamy Cię w naszym zespole.

Oferujemy stabilną pracę w renomowanej firmie, atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych oraz dobrą atmosferę pracy. Osoby zainteresowane ofertą i chcące stać się częścią naszego zespołu prosimy o przesyłanie aplikacji pod adres kariera@papis.pl. Do aplikacji (CV ze zdjęciem) prosimy dołączyć następującą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)."

Przegląd jesienny Przegląd jesienny