Leasing / Pożyczka
Kontakt z salonem PAPIS

603 103 104

PAPIS to firma od 19 lat zajmująca się sprzedażą i serwisem wszystkich marek samochodów używanych. Dzięki jakości, profesjonalizmowi i indywidualnemu podejściu do Klienta, firma jest jednym z liderów branży motoryzacyjnej w Wielkopolsce.W związku z dalszym rozwojem firmy, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Mechanik Samochodowy

Opis stanowiska:

• Naprawa i obsługa techniczna samochodów osobowych oraz dostawczych
• Przeprowadzanie konserwacji i przeglądów okresowych pojazdów
• Diagnozowanie przyczyn awarii
• Sprawdzanie poprawności działania pojazdów i urządzeń po wykonanych naprawach

Wymagania:

• Wykształcenie kierunkowe
• Doświadczenie poparte wieloletnią praktyką w zawodzie
• Umiejętność pracy w zespole
• Samodzielność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
• Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji
• Stabilność zatrudnienia
• Pracę w młodym, prężnym zespole.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o załączenie klauzuli - Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Kariera

Firma Papis to miejsce dla niezwykłych profesjonalistów. Jeśli kochasz motoryzację i chcesz dołączyć do zespołu ludzi z pasją to wyślij już dziś swoją aplikację.

Zapraszamy do naszego zespołu zarówno doświadczonych ekspertów z branży, jak i osoby które po prostu kochają samochody i są gotowe do nauki. Dla nas bowiem najważniejsza jest pasja i zaangażowanie. Jeśli szukasz szansy na zawodowy rozwój, lubisz kontakt z klientem oraz pracę z młodymi i dynamicznymi ludźmi to chętnie powitamy Cię w naszym zespole.

Oferujemy stabilną pracę w renomowanej firmie, atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych oraz dobrą atmosferę pracy. Osoby zainteresowane ofertą i chcące stać się częścią naszego zespołu prosimy o przesyłanie aplikacji pod adres kariera@papis.pl. Do aplikacji (CV ze zdjęciem) prosimy dołączyć następującą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)."