Zakup samochód w firmie PAPIS i odbierz CERTYFIKAT PRZEBIEGU ... zobacz certyfikat
Leasing / Pożyczka
Gwarancja
Promocja
Serwis
Lakiernia
Kontakt z salonem PAPIS

603 103 104

Samochody używane Kia

Pełna oferta samochodów

Nie każdy wie, że Kia to najstarszy producent aut w Korei Południowej. Firma zaczęła działać w 1900 roku. Obecnie zatrudnia ponad 30 tysięcy osób, a jej roczne przychody przekraczają dwa miliardy dolarów. Samochody używane tej marki cieszą się dużym zainteresowaniem na rynku wtórnym w wielu krajach, również w Polsce. Pozytywne opinie na temat azjatyckich wytwórców skłaniają konsumentów do sięgania po maszyny, które znalazły się także w bogatym asortymencie Papis.

Auto używane z salonu, któremu można zaufać

W tym momencie Kia ma na polskim rynku naprawdę mocną pozycję. Jest obecna w mediach, a także na ulicach naszych miast. Łatwo wypatrzeć na drogach tak znane modele jak Cee'd, Rio, Pride czy Sportage. Zaliczają się one do różnych segmentów – zarówno typowo miejskich krążowników, jak i SUV-ów z wyraźnie zaakcentowanym, sportowym rysem. Samochody używane, jakie dobieramy, wychodzą naprzeciw potrzebom polskiego użytkownika czterech kółek.

Szeroki wybór aut używanych w Papis

Stworzyliśmy nasz salon samochodów używanych po to, aby wyznaczać nowe, lepsze standardy obsługi Klientów. Udaje nam się to na trzech płaszczyznach. Poprzez oferowanie starannie selekcjonowanych pojazdów w świetnej kondycji, ich drobiazgową kontrolę w czasie przeglądów technicznych oraz zapewnienie Klientom ochrony. Sprzedajemy bowiem samochody używane z gwarancją, co musi wzbudzać zaufanie. Kia to ważna pozycja w bieżącym asortymencie, co przekłada się na świetne wyniki sprzedaży – między innymi dynamicznego modelu Sportage.

KIA Optima - Sedan

Rok produkcji

Rok prdukcji:

2014

Przebieg

Przebieg:

97 700 km

Moc

Moc:

136 KW

Paliwo

Paliwo:

DIESEL

Salon

Salon:

Poznań

51 200,00 zł netto

62 976,00 zł brutto

Raty już od: 838 zł
Sprawdź również inne marki:
samochody używane Audi
samochody używane Dacia
samochody używane Jaguar
samochody używane Kia
samochody używane Toyota
Przegląd zimowy Przegląd zimowy