Nasze salony działają od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 19:00 oraz w soboty w godz. 9:00 - 14:00
Leasing / Pożyczka
Gwarancja
Promocja
Serwis
Lakiernia
Facebook PAPIS

603 103 104

Samochody używane Kia

Pełna oferta samochodów

Nie każdy wie, że Kia to najstarszy producent aut w Korei Południowej. Firma zaczęła działać w 1900 roku. Obecnie zatrudnia ponad 30 tysięcy osób, a jej roczne przychody przekraczają dwa miliardy dolarów. Samochody używane tej marki cieszą się dużym zainteresowaniem na rynku wtórnym w wielu krajach, również w Polsce. Pozytywne opinie na temat azjatyckich wytwórców skłaniają konsumentów do sięgania po maszyny, które znalazły się także w bogatym asortymencie Papis.

Auto używane z salonu, któremu można zaufać

W tym momencie Kia ma na polskim rynku naprawdę mocną pozycję. Jest obecna w mediach, a także na ulicach naszych miast. Łatwo wypatrzeć na drogach tak znane modele jak Cee'd, Rio, Pride czy Sportage. Zaliczają się one do różnych segmentów – zarówno typowo miejskich krążowników, jak i SUV-ów z wyraźnie zaakcentowanym, sportowym rysem. Samochody używane, jakie dobieramy, wychodzą naprzeciw potrzebom polskiego użytkownika czterech kółek.

Szeroki wybór aut używanych w Papis

Stworzyliśmy nasz salon samochodów używanych po to, aby wyznaczać nowe, lepsze standardy obsługi Klientów. Udaje nam się to na trzech płaszczyznach. Poprzez oferowanie starannie selekcjonowanych pojazdów w świetnej kondycji, ich drobiazgową kontrolę w czasie przeglądów technicznych oraz zapewnienie Klientom ochrony. Sprzedajemy bowiem samochody używane z gwarancją, co musi wzbudzać zaufanie. Kia to ważna pozycja w bieżącym asortymencie, co przekłada się na świetne wyniki sprzedaży – między innymi dynamicznego modelu Sportage.

KIA Soul - SUV

Rok produkcji

Rok prdukcji:

2011

Przebieg

Przebieg:

124 800 km

Moc

Moc:

124 KM

Paliwo

Paliwo:

LPG

Salon

Salon:

Poznań - Franowo

27 500,00 zł brutto

Raty już od: 330 zł

KIA Optima - Sedan

Rok produkcji

Rok prdukcji:

2017

Przebieg

Przebieg:

75 600 km

Moc

Moc:

163 KM

Paliwo

Paliwo:

PETROL

Salon

Salon:

Poznań - Luboń

56 746,00 zł netto

69 798,00 zł brutto

Raty już od: 875 zł
Sprawdź również inne marki:
samochody używane Chevrolet
samochody używane Kia
samochody używane Nissan
samochody używane Suzuki
samochody używane Toyota
Finansowanie Finansowanie