Leasing / Pożyczka
Gwarancja
Promocja
Serwis
Lakiernia
Facebook PAPIS

603 103 104

Komis samochodowy

Pełna oferta samochodów

Szukasz sprawdzonego komisu samochodowego, w którym kupisz swoje wymarzone auto? Zależy Ci na profesjonalnym dopasowaniu samochodu do twoich potrzeb? Chciałabyś zapoznać się z ofertą auto komisu nie tylko stacjonarnie, ale również online? Jeśli tak, mamy dla ciebie bardzo dobrą wiadomość – powinieneś skontaktować się z nami!

Nasze salony samochodów używanych znajdują się w Poznaniu i Łodzi. Można w nich nabyć od ręki wyselekcjonowane auta marek takich jak Mercedes, Audi, Volvo, Skoda czy BMW, a także liczyć na pomoc naszych doświadczonych doradców i usługi komplementarne. Auta używane z naszego salonu są sprawdzone pod kątem technicznym i prawnym. Oferujemy zarówno samochody luksusowe, jak i te do zadań codziennych. Możesz je obejrzeć na miejscu oraz na naszej stronie internetowej. Jeśli będzie taka potrzeba, zaoferujemy Ci również atrakcyjne formy finansowania, na przykład leasing czy kredyt. A dlaczego warto kupić samochód używany w komisie?

Kupno samochodu używanego w komisie

Komisy samochodowe stały się w Polsce popularne po wstąpieniu naszego kraju do Unii Europejskiej w 2004 roku. Znacząco wzrosła wtedy liczba sprowadzanych z zagranicy aut, zwłaszcza używanych. Okazały się one bowiem lepsze jakościowo i tańsze od tych dostępnych w kraju. Największym popytem cieszyły i cieszą się nadal auta od naszych zachodnich sąsiadów. Choć minęło trochę czasu, auto komisy nadal przyciągają wielu klientów. Możemy je przy tym podzielić na małe, które mają na stanie zaledwie kilka aut, należących przeważnie do właściciela komisu; średnie, oferujące kilkadziesiąt pojazdów; i duże salony samochodów używanych, takie jak Papis, w których Klient może wybierać spośród kilkuset aut, współpracujące z bankami, firmami leasingowymi i ubezpieczeniowymi, umożliwiające atrakcyjne warunki finansowania zakupu samochodu, połączone również z serwisem samochodowym. Poza tym auto komisy możemy podzielić ze względu na to, jakie samochody oferują – luksusowe, terenowe, sportowe, klasy średniej i niższej.

Kupno samochodu używanego w dużym komisie jest wygodniejsze i bezpieczniejsze. Mamy do wyboru wiele aut, z których możemy wybrać te najbardziej nam odpowiadające. Pomocą fachową służą profesjonalni sprzedawcy. Poza tym dobry i prowadzony zgodnie z prawem auto komis to taki, który umożliwia Klientowi wgląd do całej niezbędnej dokumentacji samochodu, a w razie zawarcia umowy kupna-sprzedaży ją przekazuje. Kupujący otrzymuje więc dowód rejestracyjny, kartę pojazdu, polisę OC, kopię umowy komisowej między właścicielem komisu a komitentem oraz fakturę VAT. To tylko niektóre powody, dla których warto kupić samochód używany w profesjonalnym komisie.

BMW X6 M - SUV

Rok produkcji

Rok prdukcji:

2015

Przebieg

Przebieg:

133 000 km

Moc

Moc:

575 KM

Paliwo

Paliwo:

PETROL

Salon

Salon:

Poznań - Luboń

195 100,00 zł netto

239 973,00 zł brutto

Raty już od: 2879 zł
Przegląd zimowy Przegląd zimowy