Nasze salony działają od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 19:00 oraz w soboty w godz. 9:00 - 14:00
Leasing / Pożyczka
Gwarancja
Promocja
Serwis
Lakiernia
Facebook PAPIS

603 103 104

Kredyt na samochód

Pełna oferta samochodów

Chcesz kupić samochód, ale nie masz w tej chwili pełnej kwoty, którą musiałbyś za niego zapłacić? A możesz chcesz zastawić samochód? W związku z tym zapewne szukasz kredytu na dobrych warunkach i dobrze by było, gdybyś uzyskał profesjonalną poradę w zakresie dostępnych kredytów samochodowych. Pomożemy Ci pozyskać kredyt zarówno na zakup samochodu, jak i pod zastaw Twojego obecnego samochodu.

Kredyt na zakup nowego samochodu

Branie kredytu na samochód jest w Polsce popularne, ponieważ pozwala na rozłożenie inwestycji w czasie, w przeciwieństwie do zakupu za pełną kwotę od razu przy podpisaniu umowy kupna-sprzedaży. Poza tym, decyzja związana z kupnem samochodu często musi być podjęta szybko – stare auto uległo bardzo dużej kolizji, rodzina się powiększa, przedsiębiorstwo się rozrasta, pojawiła się atrakcyjna promocja, z której za chwilę może skorzystać ktoś inny. Nie oznacza to jednak, że taką decyzję należy podejmować pochopnie, ponieważ kredyt wiąże nas finansowo przez dłuższy czas. Jeśli chcemy wziąć auto na kredyt, do wyboru mamy dwa podstawowe rodzaje – gotówkowy i specjalistyczny (celowy). Ten drugi bardziej Ci polecamy, ponieważ może być udzielany tylko na zakup samochodu, dlatego też generuje mniej kosztów, a Klient musi spełnić dużo mniej formalności. Taki kredyt na samochód jest zazwyczaj tańszy od gotówkowego, który możemy przeznaczyć na dowolny cel. Poza tym, może trwać przez dłuższy czas, a jego kwota jest wyższa niż kredytu gotówkowego, dzięki czemu wystarczy na wymarzone auto. Trzeba jednak mieć na uwadze i to, że w przypadku kredytu specjalistycznego bank może wymagać dodatkowego zabezpieczenia, na przykład cesji polisy AC, bycia przez bank współwłaścicielem auta czy zastawu rejestrowego.

Dzięki nam z pewnością będziesz zadowolony z pozyskanej pożyczki na samochód. Nasz salon samochodowy współpracuje z bankami i jesteśmy w stanie przedstawić Ci najkorzystniejsze rozwiązania. Korzystając z kalkulatora kredytu na samochód, obliczymy dla Ciebie jak najbardziej optymalne raty. Nasze pośrednictwo przyśpieszy też całą procedurę. Poza tym, wybierając nasze usługi, możesz wziąć kredyt na samochód używany dostępny w naszej ofercie. Nie musisz więc szukać osobno kolejnej firmy, która pomoże Ci w uzyskaniu kredytu lub robić tego na własną rękę, bez odpowiedniego wsparcia.

Kredyt pod zastaw obecnego samochodu

Jeśli potrzebujesz szybko gotówki i jesteś gotowy w tym celu zastawić swój obecny samochód, również Ci pomożemy znaleźć jak najlepszy dla Ciebie kredyt. Pożyczki pod zastaw auta, czyli zabezpieczone samochodem, umożliwiają zwykle wypożyczenie większej sumy niż innego rodzaju kredyty. Są one dostępne dla właścicieli samochodów osobowych. Po podpisaniu kredytu bank staje się właścicielem auta w 51%. Jeśli w terminie zwrócisz pożyczkę, bank przenosi na Ciebie całość własności pojazdu. Najważniejsze jest jednak to, że w czasie trwania kredytu możesz nadal korzystać ze swojego samochodu. A jakie dokumenty są potrzebne? Najważniejszy jest dowód osobisty i dokumenty pojazdu.

Audi Q3 - SUV

Rok produkcji

Rok prdukcji:

2017

Przebieg

Przebieg:

61 000 km

Moc

Moc:

150 KM

Paliwo

Paliwo:

PETROL

Salon

Salon:

Poznań - Luboń

67 886,00 zł netto

83 500,00 zł brutto

Raty już od: 1005 zł
Finansowanie Finansowanie