Nasze salony działają od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 19:00 oraz w soboty w godz. 9:00 - 14:00
Leasing / Pożyczka
Gwarancja
Promocja
Serwis
Lakiernia
Facebook PAPIS

603 103 104

Samochody używane Lancia

Pełna oferta samochodów

Na europejskim gruncie Włochy zawsze miały sporo do powiedzenia w temacie motoryzacji. Lancia to kolejna ciekawa marka, która pierwsze kroki stawiała w 1906 roku, aby w 1969 przejść pod skrzydła turyńskiego koncernu Fiat. Stała się w tym momencie dostawcą przede wszystkim luksusowych aut z wyraźnymi cechami limuzyn, cenionych między innymi w kręgach rządowych oraz przez zamożnych biznesmenów. Samochody używane z logo Lancii z tych oraz innych przyczyn są dziś pożądane.

Papis – salon samochodów używanych oferujący limuzyny

W chwili obecnej Lancia stopniowo staje się marką historyczną. Produkowany jest bowiem jedynie model Ypsilon, który można kupić również u nas. Oprócz tego polecamy auta używane, takie jak kultowe wersje modelu Lybra, Thesis czy Febra. Każda cechująca się unikalnym wzornictwem frontu pojazdów, typowym dla włoskiego wytwórcy. Osoby, które chcą nabyć wybornie utrzymane samochody używane z salonu Papis, zapraszamy na zakupy. Niedroga miejska limuzyna jest teraz w zasięgu ręki i portfela.

Samochód używany z przywilejami w pakiecie

Oprócz wspomnianych wyżej, w salonie Papis spotkać można również takie propozycje, jak Lancia Phedra, Musa czy Delta. Ta ostatnia to klasyczny SUV o luksusowych rysach, więc może okazać się opcją wyjątkowo uniwersalną. Każdy model, jaki trafia na sprzedaż, ma sprawdzony stan techniczny i w pełni udokumentowaną historię – dotyczy to wszystkich polecanych marek. Konsekwentnie proponujemy też samochody używane z gwarancją, dzięki której nabywcy mogą być spokojni o pomyślną eksploatację.

No Listings

Sprawdź również inne marki:
samochody używane Ford
samochody używane Peugeot
samochody używane Renault
samochody używane Toyota
samochody używane Volvo
Finansowanie Finansowanie