Leasing / Pożyczka
Gwarancja
Promocja
Serwis
Lakiernia
Facebook PAPIS

603 103 104

Leasing operacyjny - Papis

Pełna oferta samochodów

Chcesz móc używać samochodu na korzystnych warunkach, nie inwestując w niego od razu dużego kapitału? Jeśli tak, to bardzo dobrze trafiłeś! Zapewniamy atrakcyjne warunki leasingu, także w ramach leasingu operacyjnego.

Na czym polega leasing operacyjny?

Leasing operacyjny , zwany inaczej usługowym, polega na przekazaniu majątku trwałego (np. samochodu, nieruchomości, sprzętu komputerowego) przez leasingodawcę na określony czas leasingobiorcy w zamian za opłacenie przez niego rat leasingowych. Przy czym osoba prywatna czy przedsiębiorca, który użytkuje auto, nie wprowadza go do ewidencji ani nie amortyzuje. To leży po stronie firmy leasingowej, która przez cały czas trwania umowy pozostaje właścicielem danego majątku trwałego. Dlatego też leasingobiorca ma możliwość zaliczenia do kosztów przychodu wszystkich opłat leasingowych i rat, razem z odsetkami. Zwykle okres trwania umowy leasingu operacyjnego jest krótszy niż czas ekonomicznej eksploatacji sprzętu, ale nie może być on krótszy niż 40% tego czasu. Ważną rzeczą przy leasingu operacyjnym jest to, że może zawierać opcję zakupu przedmiotu leasingu po zakończeniu się umowy.

Leasing operacyjny samochodu osobowego

Samochody osobowe są dobrem, które najczęściej jest brane w leasing operacyjny. Leasing operacyjny samochodu osobowego to doskonała opcja dla małych i większych przedsiębiorców, którzy potrzebują aut do celów biznesowych, jak i dla konsumentów lubiących przesiadać się często na nowe samochody lub chcących rozłożyć zakup auta w czasie. Decydując się na leasing operacyjny samochodu, warto mieć na uwadze to, że koszty związane z jego użytkowaniem, czyli paliwo, naprawy, korzystanie z myjni itp., są rozliczane bezpośrednio w kosztach. Leasingobiorca nie musi też prowadzić kilometrówki dla celów PIT. Jeśli interesuje Cię to, ile wyniosą raty leasingowe, skontaktuj się z nami telefonicznie lub internetowo. Precyzyjnie je wyliczymy, korzystając z kalkulatora leasingu operacyjnego. Dzięki nam droga do uzyskania odpowiedniej dla Ciebie umowy leasingowej jest niezwykle prosta. Oferty dobieramy, biorąc pod uwagę twoje potrzeby i możliwości finansowe i cechujemy się indywidualnym podejściem do Klientów. Przekonaj się sam!

Jeśli więc chcesz móc korzystać z samochodu osobowego bez ponoszenia wysokich kosztów inwestycyjnych i zoptymalizować swoje podatki, serdecznie polecamy zawarcie za naszym pośrednictwem umowy na leasing operacyjny samochodu osobowego. Gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

BMW X3 - SUV

Rok produkcji

Rok prdukcji:

2015

Przebieg

Przebieg:

117 200 km

Moc

Moc:

258 KM

Paliwo

Paliwo:

DIESEL

Salon

Salon:

Poznań

119 900,00 zł brutto

Raty już od: 1499 zł

Volvo XC 60 - SUV

Rok produkcji

Rok prdukcji:

2015

Przebieg

Przebieg:

71 700 km

Moc

Moc:

150 KM

Paliwo

Paliwo:

DIESEL

Salon

Salon:

Poznań

85 300,00 zł netto

104 919,00 zł brutto

Raty już od: 1259 zł

Volvo V60 - Kombi

Rok produkcji

Rok prdukcji:

2016

Przebieg

Przebieg:

58 900 km

Moc

Moc:

150 KM

Paliwo

Paliwo:

DIESEL

Salon

Salon:

Poznań

81 300,00 zł netto

99 999,00 zł brutto

Raty już od: 1199 zł
Przegląd zimowy Przegląd zimowy