Leasing / Pożyczka
Gwarancja
Promocja
Serwis
Lakiernia
Facebook PAPIS

603 103 104

Samochody używane Lexus

Pełna oferta samochodów

Począwszy od 1989 roku, japońska marka Lexus uzyskała silną pozycję w segmencie aut luksusowych adresowanych w pierwszej kolejności do zamożnych nabywców. Za projektem stoi koncern Toyota, który już w 1983 roku rozpoczął przymiarki do stworzenia nowej linii pojazdów, mających konkurować chociażby z brytyjskim Jaguarem. Dzisiaj również samochody używane tej renomowanej marki cieszą się sporym wzięciem, albowiem da się je nabyć w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Papis, czyli salon samochodów używanych z bogatą ofertą

Robimy wiele każdego dnia, aby zaoferować Klientom auta używane w doskonałym stanie technicznym. Jeśli chodzi o markę Lexus, można znaleźć u nas najbardziej doceniane modele, takie jak CT, GS czy IS. Łączy je wspaniałe wyposażenie, dopracowany w najdrobniejszych detalach design oraz atmosfera ekskluzywności, która dzięki nam jest dostępna w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Dokładamy starań, aby samochody używane z salonu Papis spełniały oczekiwania nabywców chcących poruszać się stylową miejską limuzyną.

Piękny samochód używany nie musi być drogi

Jest wiele powodów, aby sięgnąć właśnie po rozwiązania, jakie przygotował japoński Lexus. Nie tylko oferuje on pojazdy nawiązujące do atmosfery luksusu, ale również modele o zadziornym, sportowym rysie. RX, który także jest u nas osiągalny, to klasyczny SUV z charakterystycznymi dla Lexusa rozwiązaniami w zakresie wzornictwa. Podkreślamy, że sprzedajemy wyłącznie samochody używane z gwarancją, dzięki czemu każdy Klient może być spokojny o długi czas bezproblemowej eksploatacji pojazdów.

Lexus - SUV

Rok produkcji

Rok prdukcji:

2015

Przebieg

Przebieg:

81 800 km

Moc

Moc:

197 KM

Paliwo

Paliwo:

ELECTRIC-HIBRID

Salon

Salon:

Poznań

97 500,00 zł netto

119 925,00 zł brutto

Raty już od: 1439 zł
Sprawdź również inne marki:
samochody używane Alfa Romeo
samochody używane Hyundai
samochody używane Mitsubishi
samochody używane Peugeot
samochody używane Suzuki
Przegląd zimowy Przegląd zimowy