Leasing / Pożyczka
Gwarancja
Promocja
Serwis
Lakiernia
Facebook PAPIS

603 103 104

Samochody używane Mazda

Pełna oferta samochodów

Japońskie miasto Hiroszima jest siedzibą koncernu Mazda – jednego z najbardziej znanych japońskich producentów aut. Od początku firma koncentruje się na dostarczaniu nabywcom pojazdów osobowych. Zatrudnia blisko 40 tysięcy osób, dysponuje zagranicznymi filiami – między innymi w Polsce. Na rynku wtórnym bez trudu znaleźć można samochody używane Mazdy o znakomitych parametrach i wysokiej jakości wykonania. Cechy te sprawiają, że rozwiązania z Japonii zyskują aprobatę szerokiego grona odbiorców.

Samochody używane Mazda w ofercie salonu Papis

W Papis zdajemy sobie sprawę z dobrej opinii, jaką mają wśród polskich nabywców azjatyckie marki motoryzacyjne. Dlatego auta używane takich wytwórców jak Mazda, łatwo u nas kupić. Dominują wśród nich produkowane aktualnie modele, takie jak terenowy BT-50, efektownie prezentujący się SUV CV-7 czy pojemny rodzinny van o nazwie Biante. Polecamy odwiedzić nasz punkt i sprawdzić, które samochody używane z salonu są aktualnie dostępne.

Papis jak zawsze dba o Klienta

Każdy pojazd, jaki proponujemy nabywcom, został przed wystawieniem na sprzedaż poddany technicznemu przeglądowi. Nie ma więc ryzyka, że w Państwa ręce trafi maszyna z jakimikolwiek usterkami. Pełna dokumentacja pozwala nam też oferować używane auta na gwarancji, tak aby jeszcze lepiej zabezpieczyć interesy Klientów. Zachęcamy do pojawienia się u nas i sprawdzenia, co Mazda ma do zaproponowania. Staramy się, aby ten świetny japoński producent był u nas godnie reprezentowany przez samochody używane o doskonałych walorach jakościowych.

Mazda 6 - Sedan

Rok produkcji

Rok prdukcji:

2016

Przebieg

Przebieg:

118 900 km

Moc

Moc:

192 KM

Paliwo

Paliwo:

PETROL

Salon

Salon:

Poznań - Luboń

69 900,00 zł netto

85 977,00 zł brutto

Raty już od: 1055 zł

Mazda 6 - Sedan

Rok produkcji

Rok prdukcji:

2016

Przebieg

Przebieg:

105 300 km

Moc

Moc:

192 KM

Paliwo

Paliwo:

PETROL

Salon

Salon:

Poznań - Luboń

71 500,00 zł netto

87 945,00 zł brutto

Raty już od: 1079 zł
Sprawdź również inne marki:
samochody używane Audi
samochody używane Ford
samochody używane Hyundai
samochody używane Nissan
samochody używane Peugeot
Przegląd jesienny Przegląd jesienny