Leasing / Pożyczka
Gwarancja
Promocja
Kontakt z salonem PAPIS

603 103 104

Samochody używane Mazda

Pełna oferta samochodów

Japońskie miasto Hiroszima jest siedzibą koncernu Mazda – jednego z najbardziej znanych japońskich producentów aut. Od początku firma koncentruje się na dostarczaniu nabywcom pojazdów osobowych. Zatrudnia blisko 40 tysięcy osób, dysponuje zagranicznymi filiami – między innymi w Polsce. Na rynku wtórnym bez trudu znaleźć można samochody używane Mazdy o znakomitych parametrach i wysokiej jakości wykonania. Cechy te sprawiają, że rozwiązania z Japonii zyskują aprobatę szerokiego grona odbiorców.

Samochody używane Mazda w ofercie salonu Papis

W Papis zdajemy sobie sprawę z dobrej opinii, jaką mają wśród polskich nabywców azjatyckie marki motoryzacyjne. Dlatego auta używane takich wytwórców jak Mazda, łatwo u nas kupić. Dominują wśród nich produkowane aktualnie modele, takie jak terenowy BT-50, efektownie prezentujący się SUV CV-7 czy pojemny rodzinny van o nazwie Biante. Polecamy odwiedzić nasz punkt i sprawdzić, które samochody używane z salonu są aktualnie dostępne.

Papis jak zawsze dba o Klienta

Każdy pojazd, jaki proponujemy nabywcom, został przed wystawieniem na sprzedaż poddany technicznemu przeglądowi. Nie ma więc ryzyka, że w Państwa ręce trafi maszyna z jakimikolwiek usterkami. Pełna dokumentacja pozwala nam też oferować używane auta na gwarancji, tak aby jeszcze lepiej zabezpieczyć interesy Klientów. Zachęcamy do pojawienia się u nas i sprawdzenia, co Mazda ma do zaproponowania. Staramy się, aby ten świetny japoński producent był u nas godnie reprezentowany przez samochody używane o doskonałych walorach jakościowych.

Mazda 6 - Kombi

Rok produkcji

Rok prdukcji:

2014

Przebieg

Przebieg:

78 700 km

Moc

Moc:

175 KM

Paliwo

Paliwo:

DIESEL

Salon

Salon:

Poznań

65 000,00 zł netto

79 950,00 zł brutto

Raty już od: 959 zł

Mazda 6 - Sedan

Rok produkcji

Rok prdukcji:

2014

Przebieg

Przebieg:

98 000 km

Moc

Moc:

145 KW

Paliwo

Paliwo:

PETROL

Salon

Salon:

Poznań

60 000,00 zł netto

73 800,00 zł brutto

Raty już od: 856 zł
Sprawdź również inne marki:
samochody używane Audi
samochody używane Ford
samochody używane Lancia
samochody używane Mazda
samochody używane Mercedes
Do końca lutego specjalne rabaty! Do końca lutego specjalne rabaty!