Nasze salony działają od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 19:00 oraz w soboty w godz. 9:00 - 14:00
Leasing / Pożyczka
Gwarancja
Promocja
Serwis
Lakiernia
Facebook PAPIS

603 103 104

Samochody używane Mercedes Benz

Pełna oferta samochodów

Nie da się zaprzeczyć temu, że Mercedes Benz to jedna z najbardziej prestiżowych i zarazem najstarszych marek motoryzacyjnych na świecie. Koncern swoje początki ma w 1881 roku, kiedy Karl Benz i Gottlieb Daimler zdecydowali się utworzyć spółkę i założyć pierwszy zakład wytwarzający pojazdy silnikowe. Dziś marka produkuje zarówno auta osobowe i ciężarowe, jak też wysokiej jakości autobusy. Samochody używane z logo Mercedesa są bardzo pożądane przez konsumentów na całym świecie.

Niemiecki samochód używany w perfekcyjnym stanie

Dzięki ofercie Papis mogą Państwo skorzystać z dobrodziejstw renomowanej niemieckiej marki. Obowiązuje w niej podział na klasy, wśród których wymienić trzeba A, B, C, CL czy CLA. Różnią się one typem nadwozia, przeznaczeniem oraz grupą docelową. Najlepiej odwiedzić nasz salon samochodów używanych i sprawdzić, jaka z opcji najlepiej spełnia Państwa oczekiwania. Mercedes Benz to marka bardzo wszechstronna, stawiająca na najwyższą jakość podzespołów oraz materiałów – zarówno w odniesieniu do karoserii, jak i komfortowych wnętrz.

Samochody używane z salonu z dodatkowymi przywilejami

Jest dla nas bardzo ważne, aby auta używane oddawane w ręce Klientów zaspokajały ich potrzeby w wymiarze estetyki oraz funkcjonalności. W przypadku marki Mercedes Benz po prostu nie może być inaczej. Zapewnią to tak często wybierane modele jak ekskluzywne W221 lub W210, a także imponujący solidnością terenowy W463. Oprócz tego sprzedajemy samochody używane z gwarancją, ponieważ jesteśmy pewni ich wybornej kondycji. Dbamy o nią, poddając każdy z egzemplarzy drobiazgowym przeglądom technicznym.

Sprawdź również inne marki:
samochody używane Ford
samochody używane Jaguar
samochody używane Kia
samochody używane Lexus
samochody używane Suzuki
Finansowanie Finansowanie