Nasze salony działają od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 19:00 oraz w soboty w godz. 9:00 - 14:00
Leasing / Pożyczka
Gwarancja
Promocja
Serwis
Lakiernia
Facebook PAPIS

603 103 104

Samochody używane Mitsubishi

Pełna oferta samochodów

Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że Mitsubishi to nie tylko renomowana marka motoryzacyjna, ale znacznie szerszy konglomerat przedsiębiorstw o różnym profilu. Wszystko zaczęło się już w 1870 roku, a pierwsze auto marki powstało dopiero w roku 1917 w liczbie zaledwie 22 egzemplarzy. Rok 1934 to pierwowzór modelu Pajero, jednak nigdy nie wszedł on do produkcji seryjnej. Tak naprawdę powrót do tematu motoryzacji osobowej przyniosły dopiero lata 50. i 60. Dziś samochody używane oraz fabrycznie nowe cieszą się niemałym zainteresowaniem.

Japoński samochód używany dostępny od ręki

Gdy chodzi o rynek wtórny, auta używane marki Mitsubishi są na nim reprezentowane dość licznie. Papis może śmiało zarekomendować swoim Klientom takie modele jak terenowy Pajero IV, mający w sobie sporo z miejskiej limuzyny Lancer czy rzucający się w oczy SUV o nazwie Endeavor. Rozwiązania stworzone przez Japończyków są dla europejskich nabywców atrakcyjne, a nasz salon samochodów używanych bierze pod uwagę te tendencje, oferując pojazdy używane o różnorodnych cechach.

Papis – z myślą o Klientach

Robimy co w naszej mocy, aby samochody używane z salonu Papis spełniły pokładane w nich nadzieje. Mitsubishi jest marką solidną i znaną z niezawodności i my chcemy być przez Klientów tak samo kojarzeni. Warto podkreślić, że japoński koncern oferuje dziś polskim nabywcom przede wszystkim SUV-y o terenowym zacięciu, takie jak ASX, Outlander czy Pajero. Te modele samochodów używanych z gwarancją oczywiście można u nas znaleźć. Polecamy odwiedzić salon i wybrać auto dla siebie.

Sprawdź również inne marki:
samochody używane Fiat
samochody używane Honda
samochody używane Mazda
samochody używane Mitsubishi
samochody używane Opel
Finansowanie Finansowanie