Nasze salony działają od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 19:00 oraz w soboty w godz. 9:00 - 14:00
Leasing / Pożyczka
Gwarancja
Promocja
Serwis
Lakiernia
Facebook PAPIS

603 103 104

Naprawa i odgrzybianie klimatyzacji

Dla dużej liczby kierowców klimatyzacja samochodowa jest obowiązkowym elementem wyposażenia. Dlatego trudno się dziwić, że solidny serwis klimatyzacji zawsze ma sporo pracy, a nasz do takich się właśnie zalicza. Takie usługi, jak odgrzybianie klimatyzacji samochodowej to dla nas codzienność, a Klienci doceniają szybkie tempo działania i fachowe podejście. Ważne jest również napełnianie klimatyzacji, której czynnik aktywny z czasem ulega zużyciu.

Nabijanie klimatyzacji i kompleksowy przegląd klimatyzacji samochodowej

O ten układ w aucie trzeba dbać przez cały rok, a szczególnie w okresie letnim. Ozonowanie klimatyzacji to jedna z koniecznych czynności, a w naszym serwisie jest ona wykonywana na wysokim poziomie. Serwis klimatyzacji samochodowej, któremu zależy na wysokiej jakości, nigdy nie idzie na kompromisy. W Papis jesteśmy wierni tej zasadzie. Odgrzybianie klimatyzacji to jedno z typowych następstw standardowego przeglądu, a usunięcie grzybów ma ogromny wpływ na zdrowie użytkowników pojazdu. Z kolei nabijanie klimatyzacji zapewnia jej solidną formę przed sezonem letnim.

Naprawa klimatyzacji samochodowej – profesjonalna i rzetelna

Większość posiadaczy samochodów nie jest w stanie we własnym zakresie zadbać o instalację klimatyzacyjną. Takie zadania, jak ozonowanie klimatyzacji czy uszczelnianie klimatyzacji samochodowej mogą okazać się zbyt trudne do wykonania – i nie ma w tym nic dziwnego. Dlatego warto powierzyć te czynności naszym specjalistom, którzy znają się na temacie jak mało kto. Nim przejdziemy do jakichkolwiek bardziej zaawansowanych prac, zawsze wykonujemy typowy przegląd klimatyzacji, aby zidentyfikować ewentualne problemy.

Serwis klimatyzacji samochodowej, który dba o Klienta

Czasami pojawiają się u nas Klienci, którzy do tej pory korzystali z usług innych serwisantów, ale problemy z działaniem instalacji nie ustępowały. Winnym okazuje się często filtr klimatyzacji, jaki należało już dawno wymienić, jednak do tej pory to nie nastąpiło. Nawet tak proste zadania, jak napełnianie klimatyzacji samochodowej nie zawsze są wykonane prawidłowo, a czynnik aktywny jest niewłaściwie dobrany, bywa go za dużo lub za mało. Z nami mogą być Państwo spokojni o właściwą jakość usług.

 

Finansowanie Finansowanie