Nasze salony działają od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 19:00 oraz w soboty w godz. 9:00 - 14:00
Leasing / Pożyczka
Gwarancja
Promocja
Serwis
Lakiernia
Facebook PAPIS

603 103 104

Naprawa i wymiana częsci zawieszenia

Uszkodzony przegub czy nadgryziony zębem czasu stabilizator – to typowe usterki elementów zawieszenia samochodu, z którymi musi sobie radzić nasz profesjonalny serwis. Papis stawia na najlepszych, dlatego mechanicy, jakich zatrudniamy, wiedzą jak dbać o zawieszenie, by służyło ono długo bez problemów. Doceniają to Klienci, którzy bez cienia obaw powierzają swoje auta naszemu serwisowi. Wymiana amortyzatorów, również zaliczana do najbardziej typowych usług, jest realizowana w szybkim tempie.

Wymiana wahacza nie zawsze wystarcza

Wahacz poprzeczny stanowi ważny element konstrukcyjny samochodu, bez którego zawieszenie nie może funkcjonować we właściwy sposób. Dlatego trudno dziwić się temu, że w katalogu podejmowanych przez nas działań znalazła się wymiana sworznia wahacza, ale także wymiana tulei wahacza. To zadania, z którymi najlepiej radzą sobie serwisanci z odpowiednim doświadczeniem, a właśnie tacy czekają u nas. Ufając im, można być spokojnym o to, że auto będzie jeszcze długo jeździć po drogach.

Naprawa zawieszenia, na którą Państwa stać

Elementy mechaniczne, takie jak przegub kulowy, nie należą do najłatwiej rozpoznawanych, ale często nie można sobie bez nich wyobrazić poprawnej pracy samochodu. Warto zatem reagować na wszelkie niepokojące sygnały i objawy problemów z działaniem auta. Spora część z nich ma ścisły związek z zawieszeniem (chociażby łącznik stabilizatora), albowiem jest ono na co dzień poddawane sporym obciążeniom i narażone na rozmaite uszkodzenia – zwykle przypadkowe i trudne do przewidzenia. Ze wszystkim jednak można sobie poradzić.

Naprawa amortyzatorów łatwiejsza niż wcześniej

Problemy z właściwym działaniem amortyzatorów są kłopotem, z jakim codziennie mierzy się wielu kierowców. Interwencja fachowca jest niezbędna, ponieważ wymiana łożyska amortyzatora nie trwa wprawdzie długo, ale jest zadaniem wymagającym wiedzy i doświadczenia. Jeśli w odpowiednim momencie nastąpi wymiana amortyzatorów, tył naszego pojazdu nie będzie narażony na dodatkowe uszkodzenia wynikające z wad tych części. Bywa też tak, że usterka jest mniej poważna i przykładowo wymiana sprężyny amortyzatora w zupełności wystarczy, by samochód działał sprawnie.

Finansowanie Finansowanie