Nasze salony działają od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 19:00 oraz w soboty w godz. 9:00 - 14:00
Leasing / Pożyczka
Gwarancja
Promocja
Serwis
Lakiernia
Facebook PAPIS

603 103 104

Naprawa i wymiana hamulców

Skuteczne i bezpieczne hamowanie jest bardzo ważne. Zużyte klocki hamulcowe, poważnie wysłużone tarcze hamulcowe oraz inne podzespoły wymagające serwisowania warto powierzyć w nasze ręce. Dla nas wymiana klocków hamulcowych jest standardową usługą realizowaną przez serwis. Papis gwarantuje wysoką jakość wszystkich działań podejmowanych na rzecz Klientów. Niesprawne zaciski hamulcowe czy cały układ hamulcowy w kiepskiej kondycji nie mogą czekać, dlatego nasi fachowcy przystępują do pracy bezzwłocznie.

Naprawa hamulców sprawnie i w dobrej cenie

Jeśli konieczna jest wymiana tarcz hamulcowych, nasi mechanicy najlepiej wiedzą, jakie kroki podjąć. Dbamy, aby w autach naszych Klientów pojawiały się wyłącznie podzespoły wysokiej jakości, które będą przez długi czas spełniać swoje zadania bez najmniejszych zarzutów. To samo tyczy się innych usług serwisowych. Wymiana szczęk hamulcowych bywa problemem dla niektórych warsztatów, ale nie dla naszego. Złożone prace, jak chociażby naprawa hamulców bębnowych, również nie sprawi nam kłopotu.

Tarcze i klocki hamulcowe w dobrej kondycji

Konserwacja ważnych dla auta części powinna mieć regularny charakter. Brak systematyczności może mieć swoją cenę. Wymiana hamulców to ostateczność, ale czasami nie da się jej uniknąć – wtedy kompetentni fachowcy z serwisu Papis służą pełnym wsparciem oraz doradztwem. Sprawy nie wolno lekceważyć, ponieważ od możliwości sprawnego hamowania zależy bezpieczeństwo Państwa oraz pozostałych uczestników ruchu. Naprawa układu hamulcowego jest zatem nieodzowna. Obojętnie, czy konieczna jest wymiana hamulców bębnowych czy jakichkolwiek innych – trzeba ją przeprowadzić.

Wymiana klocków hamulcowych i dużo więcej

Gdy naprawa hamulców przebiegnie w sposób sprawny i rzetelny, Klient będzie zadowolony i gotowy polecić nasz serwis rodzinie oraz znajomym. Tym sposobem poszerzamy bazę odbiorców naszych usług. Podczas gdy konkurencja stawia na agresywny marketing, my bronimy się jakością. Robimy tak w przypadku sprzedaży doskonałych samochodów używanych, jak i w przypadku prac serwisowych. Naprawa hamulców tarczowych czy wymiana linki hamulca ręcznego, serwis klocków hamulcowych – dla nas nie ma zbyt skomplikowanych zadań.

Finansowanie Finansowanie