Leasing / Pożyczka
Kontakt z salonem PAPIS

603 103 104

Nasz zespół

Sprzedaż samochodów Poznań - Luboń

Maciej Andrecki
Kierownik ds. sprzedaży

kom. +48 693 110 843
e-mail: m.andrecki@papis.pl

Krystian Marciniak
Specjalista ds. sprzedaży

kom. +48 601 209 806
e-mail: k.marciniak@papis.pl

Jakub Olejniczak
Specjalista ds. sprzedaży

kom. +48 609 670 246
e-mail: j.olejniczak@papis.pl

Sprzedaż samochodów Łódź

Arkadiusz Kolanowski
Specjalista ds. sprzedaży

kom. +48 609 211 801
e-mail: a.kolanowski@papis.pl

Odkup i wycena samochodów

Paweł Paluch
Dyrektor ds. wyceny i odkupu samochodów

kom. +48 609 304 208
e-mail: p.paluch@papis.pl

Joanna Szyfter
Koordynator działu zakupów

kom. +48 609 309 194
e-mail: j.gorgolewska@papis.pl

Kredyty, leasingi i ubezpieczenia

Krzysztof Gadziński
Kierownik działu usług finansowych

kom. +48 601 649 801
e-mail: k.gadzinski@papis.pl

Aldona Kończal
Doradca Klienta ds. usług finansowych

kom. +48 785 232 118
e-mail: a.konczal@papis.pl

Serwis mechaniczny

Jakub Pawłowski
Kierownik warsztatu

kom. +48 609 670 014
e-mail: j.pawlowski@papis.pl

Serwis blacharsko lakierniczy

Piotr Nowacki
Kierownik warsztatu

kom. +48 609 855 903
e-mail:

Księgowość

Krystyna Papis
Specjalista ds. administracyjnych

kom. +48 61 830 27 16
e-mail: krystyna.papis@papis.pl

Zarząd

Paweł Paluch
Dyrektor ds. wyceny i odkupu samochodów

kom. +48 609 304 208
e-mail: p.paluch@papis.pl