Leasing / Pożyczka
Kontakt z salonem PAPIS

603 103 104

Nasz zespół

Sprzedaż samochodów Poznań - Luboń

Krystian Marciniak
Specjalista ds. sprzedaży

kom. +48 601 209 806
e-mail: k.marciniak@papis.pl

Jakub Olejniczak
Specjalista ds. sprzedaży

kom. +48 609 670 246
e-mail: j.olejniczak@papis.pl

Sprzedaż samochodów Łódź

Jakub Koziatek
Specjalista ds. sprzedaży

kom. +48 609 222 479
e-mail: j.koziatek@papis.pl

Odkup i wycena samochodów

Paweł Paluch
Dyrektor ds. wyceny i odkupu samochodów

kom. +48 609 304 208
e-mail: p.paluch@papis.pl

Kredyty, leasingi i ubezpieczenia

Krzysztof Gadziński
Kierownik działu usług finansowych

kom. +48 601 649 801
e-mail: k.gadzinski@papis.pl

Paulina Mikołajczak
Doradca Klienta ds. usług finansowych

kom. +48 609 670 261
e-mail: p.mikolajczak@papis.pl

Serwis mechaniczny

Jakub Pawłowski
Kierownik warsztatu

kom. +48 609 670 014
e-mail: j.pawlowski@papis.pl

Serwis blacharsko lakierniczy

Piotr Nowacki
Kierownik warsztatu

kom. +48 609 855 903
e-mail:

Księgowość

Krystyna Papis
Specjalista ds. administracyjnych

kom. +48 61 830 27 16
e-mail: krystyna.papis@papis.pl

Sylwia Urbaniak
Główna księgowa

kom. +48 603 103 104
e-mail: s.urbaniak@papis.pl

Zarząd

Paweł Paluch
Dyrektor ds. wyceny i odkupu samochodów

kom. +48 609 304 208
e-mail: p.paluch@papis.pl