Nasze salony działają od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 19:00 oraz w soboty w godz. 9:00 - 14:00
Leasing / Pożyczka
Gwarancja
Promocja
Serwis
Lakiernia
Facebook PAPIS

603 103 104

Samochody używane Nissan

Pełna oferta samochodów

Ten japoński koncern oficjalnie rozpoczął działalność w 1933 roku, choć nazwa Nissan pojawiła się dopiero w roku 1983. Wcześniej marka funkcjonowała pod nazwą Datsun, która od tego momentu była zarezerwowana wyłącznie dla pojazdów ciężarowych. Obecnie firma zatrudnia ponad 150 tysięcy osób i jest jednym z czołowych producentów motoryzacyjnych w Japonii. Bardzo dużą popularnością cieszą się samochody używane marki, cenione za dużą odporność na zużycie oraz stylowe wzornictwo. W Papis po prostu nie mogło ich zabraknąć.

Nasz salon samochodów używanych poleca Nissana

Wśród najbardziej docenianych rozwiązań, jakie oferuje Nissan, trzeba wymienić takie modele jak typowo miejska Almera, mająca w sobie sporo z limuzyny Altima czy jeszcze bardziej elegancka Maxima, pozycjonowana jako jedno z bardziej luksusowych aut marki. Trzeba też wspomnieć kultową w Polsce Micrę. Auta używane, za którymi stoi niewątpliwy kunszt inżynierów z Kraju Kwitnącej Wiśni są u nas dostępne w bardzo korzystnych cenach. Każdy samochód używany z salonu Papis zasługuje na uwagę.

Najlepsze samochody używane na najlepszych warunkach

Wśród modeli cieszących się największym uznaniem polskich nabywców na pewno trzeba wymienić Micrę, ale również nowsze propozycje, jak choćby dynamiczny SUV Qashqai. Nissan Tiida to z kolei świetny pomysł na auto rodzinne. Chcemy w tym momencie przypomnieć, że oferujemy Klientom auta używane na gwarancji, a także mające za sobą detaliczne przeglądy techniczne. Wszystko po to, aby w Państwa ręce trafiły pojazdy nie tylko tanie, ale również trwałe i sprawne.

Nissan Juke - SUV

Rok produkcji

Rok prdukcji:

2011

Przebieg

Przebieg:

134 000 km

Moc

Moc:

117 KM

Paliwo

Paliwo:

PETROL

Salon

Salon:

Poznań - Franowo

28 374,00 zł netto

34 900,00 zł brutto

Raty już od: 419 zł
Sprawdź również inne marki:
samochody używane BMW
samochody używane Fiat
samochody używane Hyundai
samochody używane Mercedes
samochody używane Peugeot
Finansowanie Finansowanie