Nasze salony działają od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 19:00 oraz w soboty w godz. 9:00 - 14:00
Leasing / Pożyczka
Gwarancja
Promocja
Serwis
Lakiernia
Facebook PAPIS

603 103 104

O nas

O nas - salon samochodów używanych Papis

Firma Papis to alternatywa dla tradycyjnych komisów samochodowych. Sprzedajemy samochody używane w standardzie obsługi salonowej.

Od 16 lat cieszymy się popularnością wśród Klientów chcących jeździć wiarygodnymi samochodami, ceniących kulturę i profesjonalizm obsługi. Oferujemy bezwypadkowe i sprawdzone samochody zapewniając bezpieczeństwo i komfort kierowcom i ich rodzinom oraz spełniając ich motoryzacyjne marzenia. Jako profesjonaliści potrafimy rozpoznać oczekiwania Klientów - Państwo wybierają samochód, my załatwiamy całą resztę.

Uzgodnienie finansowania, ubezpieczenie lub odkup auta nie potrwa dłużej niż filiżanka kawy. A kawę mamy znakomitą. Spektakularnie wyznaczamy trendy w swojej branży. Sprzedajemy, finansujemy, ubezpieczamy, serwisujemy samochody. Jako jedyni przeprowadzamy testy naszych aut i je publikujemy.

Sumą naszych działań jest obsługa Klientów nie tylko z Poznania i Wielkopolski ale również z Łodzi. Od 2010 roku ‘PAPIS’ stał się największym salonem samochodów używanych. Stworzyliśmy salony do których Klienci wracają po kolejne auto, miejsce w którym rozmawia się o motoryzacji, trendach i ,,o tym, co tygryski lubią najbardziej”.

Finansowanie Finansowanie