Nasze salony działają od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 19:00 oraz w soboty w godz. 9:00 - 14:00
Leasing / Pożyczka
Gwarancja
Promocja
Serwis
Lakiernia
Facebook PAPIS

603 103 104

Odświeżanie wnętrza pojazdu - ozonowanie

Po dłuższym czasie użytkowania każde auto może nie wyglądać tak ładnie i świeżo, jak tuż po zakupie. Dotyczy to zarówno karoserii, jak i wnętrza pojazdu. Pranie tapicerki jest czynnością nierzadko konieczną, ale nie zawsze mamy możliwość zrobienia tego we własnym zakresie. Nasz serwis oferuje szeroki zakres usług związanych z czyszczeniem i odświeżaniem wnętrz aut. Ozonowanie samochodu w naszym wykonaniu to gwarancja usunięcia grzybów i przykrych zapachów.

Odświeżanie wnętrza – szybkie i skuteczne

Zależy nam na tym, aby Klienci jeździli zadbanymi, pachnącymi pojazdami. Dlatego w naszym zakresie działań uwzględniliśmy ozonowanie oraz inne pokrewne usługi. Gdy tylko zachodzi potrzeba, wykonamy kompleksowe czyszczenie wnętrza samochodu, po którym nawet bardzo wysłużona kabina zyska nowy blask. Usługę realizujemy z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń i preparatów gwarantujących bezpieczeństwo wszystkich tworzyw. Nieobca jest nam również renowacja wnętrza samochodu, niezbędna na przykład przy maszynach zabytkowych.

Sprzątanie samochodu to nie wszystko

Pierwszym krokiem, jaki należy wykonać, jest odświeżanie wnętrza. Efekt taki można uzyskać poprzez ozonowanie, które pozwala na skuteczne pozbycie się przykrych zapachów, ale również grzybów oraz pleśni. Problem ten dotyczy między innymi aut „po przejściach”, w tym takich, które uległy zawilgoceniu. Właściciele pojazdów wyposażonych w skórzane obicia też mają swoje oczekiwania. Impregnacja skóry pozwoli cieszyć się gustownymi fotelami przez wiele lat.

Gdy czas zrobił swoje

Posiadacze aut ze starszych roczników są do nich bardzo przywiązani i nierzadko inwestują sporo środków, aby służyły im one jak najdłużej. Nasi mechanicy zadbają o kondycję techniczną i sprawność takich pojazdów, ale na tym nie koniec. Ozonowanie samochodu z długim stażem sprawi, że wchodząc do niego odniesiemy wrażenie, że dopiero opuścił salon. Z kolei gdy konieczna jest renowacja skóry w samochodzie, także podejmiemy się tego zadania. Tym sposobem nawet wiekowe auto zyska drugą młodość.

Finansowanie Finansowanie