Nasze salony działają od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 19:00 oraz w soboty w godz. 9:00 - 14:00
Leasing / Pożyczka
Gwarancja
Promocja
Serwis
Lakiernia
Facebook PAPIS

603 103 104

Samochody używane Opel

Pełna oferta samochodów

Niemiecki wkład w światową motoryzację jest niezaprzeczalny. Opel to marka, która z pewnością o tym przypomina. Narodziła się w 1862 roku i dość szybko wyrobiła sobie silną pozycję zarówno na ojczystym, jak i międzynarodowym rynku. Co ciekawe, już w 1929 roku rodzina Opel zdecydowała się odsprzedać większościowy pakiet udziałów w firmie amerykańskiemu gigantowi General Motors, który zarządza spółką do dziś. Samochody używane marki są jednymi z najchętniej wybieranych w Polsce.

Funkcjonalne auta używane zawsze w naszym salonie

Obecnie do najbardziej uznanych i osiągalnych w Papis modeli zalicza się takie pojazdy, jak Opel Astra, Corsa, Insignia czy Zafira. Poszczególne warianty występują w różnych wersjach, z których łatwo wybrać coś odpowiadającego potrzebom. Co istotne, w ofercie Opla od zawsze dominują relatywnie nieskomplikowane maszyny, idealne jako auta miejskie i rodzinne. Jako salon samochodów używanych staramy się, aby Klienci mieli stały dostęp również do wciąż popularnych, ale wycofanych z produkcji maszyn – jak chociażby terenowa Frontera.

Niemiecki samochód używany warto kupić w Papis

>Mając na względzie potrzeby najbardziej wymagających nabywców staramy się, aby używane auta z salonu Papis trafiały również w potrzeby zwolenników crossoverów. Dlatego Opel Mokka także znalazł u nas swoje miejsce, budząc niemałe zainteresowanie dzięki świetnym osiągom i cenie bez porównania niższej niż modele fabrycznie nowe. Równocześnie ciągle doskonalimy naszą politykę wysokiej jakości. To ona pozwala nam sprzedawać samochody używane z gwarancją, których doskonała techniczna kondycja nie budzi wątpliwości.

Sprawdź również inne marki:
samochody używane Alfa Romeo
samochody używane Audi
samochody używane Fiat
samochody używane Lancia
samochody używane Suzuki
Finansowanie Finansowanie