Nasze salony działają od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 19:00 oraz w soboty w godz. 9:00 - 14:00
Leasing / Pożyczka
Gwarancja
Promocja
Serwis
Lakiernia
Facebook PAPIS

603 103 104

Samochody używane Peugeot

Pełna oferta samochodów

Francuzi z całą pewnością zapisali ciekawą kartę w dziejach motoryzacji. Marka Peugeot zapisuje ją cały czas, ponieważ wciąż zalicza się do najbardziej znanych i cenionych w Europie i na świecie. Stworzona w 1810 roku dziś stanowi filię koncernu PSA, wspólnie z nie mniej uznanym Citroenem. Zatrudnia ponad 200 tysięcy osób i ma na swoim koncie ogromną liczbę modeli aut, wśród których znaleźli się wielokrotni laureaci tytułów „Samochód Roku”. Natomiast samochody używane z Sochaux sprzedają się nie gorzej niż nowe.

Salon samochodów używanych Papis docenia to, co francuskie

Na ulicach polskich miast całkiem często można spotkać pojazdy z logo Peugeot. Spora część z nich została kupiona jako auta używane, a te z naszego salonu zaliczają się do najlepszych. Oferujemy Państwu szeroki wybór modeli, wśród których można znaleźć tak słynne pozycje jak 206, 307 czy 308. To warianty często nagradzane, cenione za wysoką jakość techniczną oraz wygodę codziennego użytkowania. Są wśród nich nie tylko typowo miejskie krążowniki, ale również opcje ze sportowym zacięciem. Taki samochód używany to ciekawy wybór.

Używane auto z salonu, na które warto postawić

Spośród docenianych na świecie propozycji koncernu Peugeot w salonie Papis można też znaleźć model 2008, będący typowym crossoverem z segmentu B. Doskonałym jako auto rodzinne, ale mającym wiele dynamizmu w sylwetce. W podobnym duchu utrzymano model 3008, gdzie łatwo doszukać się cech typowych dla minivana. Każda z maszyn oferowanych u nas przeszła drobiazgowy techniczny przegląd. Ponadto sprzedajemy samochody używane z gwarancją, co zapewnia Klientom dodatkowe korzyści.

Sprawdź również inne marki:
samochody używane Chevrolet
samochody używane Ford
samochody używane Honda
samochody używane Mercedes
samochody używane Suzuki
Finansowanie Finansowanie