Nasze salony działają od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 19:00 oraz w soboty w godz. 9:00 - 14:00
Leasing / Pożyczka
Gwarancja
Promocja
Serwis
Lakiernia
Facebook PAPIS

603 103 104

Samochody używane Renault

Pełna oferta samochodów

W lutym 1899 roku powstaje marka Renault. Dziś jest ona jednym z symboli francuskiej motoryzacji i jeszcze jednym dowodem na wspaniały wkład Francuzów w dzieje światowego przemysłu. Koncern zalicza się do najstarszych producentów aut na świecie. Nie tylko wytwarza pojazdy pod marką własną, ale jest też między innymi mniejszościowym udziałowcem japońskiego Nissana. Samochody używane tego wytwórcy zajmują na rynku wtórnym dość ważną pozycję.

Francuskie auta używane ciągle na topie

Można długo wymieniać modele Renault, które da się kupić w Papis. Z pewnością trzeba wspomnieć o Clio, szczególnie II oraz III generacji, jakże często widywanym na krajowych drogach. To typowe auto miejskie, znane między innymi z rozbudowanego modułu elektronicznych udogodnień. Megane to jeden ze sztandarowych pojazdów segmentu C i zarazem jeden z najchętniej kupowanych z logo francuskiej marki. Wśród samochodów używanych z salonu Papis znajdziemy też Twingo, a także niezmiennie popularne, osobowo-dostawcze Kangoo.

Salon samochodów używanych po stronie Klienta

Zaproponowanie nabywcom zadbanych i funkcjonalnych aut marki Renault to nie wszystko. Równolegle dbamy o to, aby żaden samochód używany z aktualnego asortymentu nie budził jakichkolwiek zastrzeżeń odnośnie eksploatacji nawet po dłuższym czasie użytkowania. Dlatego właśnie wszystkie egzemplarze przechodzą przeglądy techniczne, wykonywane przez naszych doskonałych mechaników. Pewni jakości sprzedajemy samochody używane na gwarancji, stanowiącej ważny gest w kierunku naszych Klientów.

Sprawdź również inne marki:
samochody używane Volkswagen
samochody używane Audi
samochody używane Mazda
samochody używane Mitsubishi
samochody używane Nissan
Finansowanie Finansowanie