Nasze salony działają od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 19:00 oraz w soboty w godz. 9:00 - 14:00
Leasing / Pożyczka
Gwarancja
Promocja
Serwis
Lakiernia
Facebook PAPIS

603 103 104

Samochody osobowe używane

Pełna oferta samochodów

Sprawny, bezpieczny samochód w atrakcyjnej cenie to marzenie wielu osób, a jednocześnie konieczność w dzisiejszych czasach, jeśli chcemy być mobilni. Jako Papis pomożemy Ci marzenie to zrealizować! Oferujemy szeroki wybór używanych samochodów osobowych znanych i cenionych marek. Zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, że nie wszystkich stać na nowy samochód, a ponadto zakup używanego bywa korzystniejszy niż auta prosto z salonu.

Nie tylko do przemieszczania

Samochód w dzisiejszych czasach to nie tylko środek transportu. W niektórych przypadkach to także narzędzie pracy, a w większości miejsce, w którym spędzamy znaczną część dnia. Dlatego dobrze jest zainwestować w pojazd odpowiadający naszym oczekiwaniom – nie tylko finansowym, co, jak wiadomo, jest jedną z ważniejszych kwestii, ale także estetycznym i pod względem bezpieczeństwa. To ono powinno odgrywać pierwszorzędną rolę. Używane samochody osobowe znajdujące się w ofercie Papis spełniają wszystkie wymienione wymagania. Nasza oferta jest na tyle obszerna, że niezależnie od gustu i osobistych potrzeb, każdy znajdzie coś dla siebie i będzie miał pewność, że opis oferowanego pojazdu będzie zgodny z jego stanem fizycznym. Dla nas liczy się zadowolenie Klienta, dlatego jesteśmy wobec niego uczciwi.

Co nas wyróżnia?

Nasz salon to nie tylko używane pojazdy. To również profesjonalna obsługa zbliżona do dealerów samochodowych. Nasi Klienci mają gwarancję, że wszystkie samochody osobowe używane są bezwypadkowe i wyróżniają się dobrą jakością. Jednocześnie ich cena jest korzystna, a szeroki wybór sprawia, że oferowane przez Papis auta to propozycja na każdą kieszeń.

Podział używanych samochodów osobowych ze względu na wiek

Używany samochód osobowy – czyli jaki? Zwykle auta używane dzieli się na cztery podstawowe grupy, co przekłada się na ich zużycie i stan techniczny. Pierwsza grupa to auta prawie nowe, które były używane przez swoich właścicieli krócej niż rok lub trochę dłużej niż rok, zwykle mają one jeszcze gwarancję i są bardzo mało wyeksploatowane. Do drugiej grupy należą używane samochody osobowe w wieku od dwóch do czterech lat. Jeśli są to auta prywatne, ich przebieg nie jest zwykle duży i wynosi przeważnie do 50 tys. km. Są one najczęściej w dobrym stanie, niezużyte, ale mogą wymagać drobnych napraw i wymiany wszystkich płynów. Trzecia grupa to auta w wieku od pięciu do dziesięciu lat, których cena jest najatrakcyjniejsza w stosunku do zużycia. Należy przy tym zwrócić uwagę na przebieg, ponieważ może być różny. Ponadto konieczne naprawy mogą być większe. Czwartą grupę stanowią osobowe samochody używane starsze niż dziesięć lat. Przy ich zakupie warto zwrócić uwagę na to, czy nie są już wyeksploatowane. Oczywiście, istnieje możliwość, że nie, jeżeli nie były intensywnie używane i przeprowadzono wszystkie niezbędne naprawy na bieżąco. Dlatego też warto zajrzeć do ich historii serwisowania, aby nie nabyć samochodu, który nie nadaje się już do użytkowania.

Sprzedaż samochodów używanych w komisie

Najbezpieczniej jest kupować używane samochody osobowe w profesjonalnych salonach, takich jak Papis. Dbają one o to, by oferowane auta nie były uszkodzone i były w odpowiednim stanie prawnym, to znaczy by ich dokumentacja zgadzała się z rzeczywistością. Ponadto możemy w nich liczyć na gwarancję na samochód używany, a także w razie potrzeby na korzystne formy finansowania, czyli leasing (operacyjny, finansowy, zwrotny) bądź kredyt. Sprzedaż osobowych samochodów używanych w salonach Papis zlokalizowanych w Poznaniu i Łodzi przebiega sprawnie, z nastawieniem na indywidualne potrzeby Klientów. Z dostępnymi autami można zapoznać się nie tylko na miejscu, ale również przeglądając stronę internetową.

Finansowanie Finansowanie