Nasze salony działają od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 19:00 oraz w soboty w godz. 9:00 - 14:00
Leasing / Pożyczka
Gwarancja
Promocja
Serwis
Lakiernia
Facebook PAPIS

603 103 104

Samochody używane do 15000 zł

Pełna oferta samochodów

Kwota około 15 tysięcy złotych spokojnie wystarczy na zakup dobrej jakości kilkuletniego samochodu. Co więcej, Polacy najczęściej wybierają właśnie używane auto za 15 tys. zł. Jest to wynik bardzo szerokiej oferty, a także niezłego stosunku wieku do ceny. Można przebierać w ofertach dobrych samochodów do 15 tys. Niezależnie od tego, czy poszukujesz auta miejskiego, średniej klasy sedana, rodzinnego SUV-a czy limuzyny. W cenie do 15 tys. znajdziesz naprawdę dobre auta.

Auto za 15 tys. zł – na co zwrócić uwagę

Bardzo ważnym czynnikiem przy zakupie używanego auta za 15 tys. jest jego stan techniczny oraz ekonomia użytkowania. Na ryku można znaleźć kilkuletnie, dobrze utrzymane, nieźle wyposażone i wydajne auto, a ofert tego typu jest bardzo dużo. Pozostaje pytanie jaki samochód do 15 tys. zł wybrać? Przedstawiamy propozycję elementów, które warto przemyśleć przy takim zakupie.

Bezpieczeństwo - W założonym budżecie możemy znaleźć dobrze wyposażone również pod względem bezpieczeństwa pojazdy. Dobrze, gdy samochód za 15 tys. posiada już systemy ABS, a także poduszki powietrzne. Warto również zapoznać się z crash testami takiego pojazdu.

Ekonomia - W cenie 15 tys. dobre auto powinno przede wszystkim gwarantować w miarę niskie spalanie. Dla oszczędnych pojemność silnika jest bardzo ważna nie tylko z punktu widzenia zużycia paliwa, ale również wysokości składek ubezpieczeniowych.

Wyposażenie - Wygoda w samochodzie jest istotna, dlatego elektryczne szyby, klimatyzacja, często nawet komputer pokładowy to ważne elementy wykończenia. Dobry samochód do 15 tys. złotych powinien już posiadać takie wyposażenie, które zdecydowanie wpływa na komfort jazdy.

Stan techniczny - Budżet w granicach 15 tys. pozwala na przebieranie w ofertach, więc nie ma co się spieszyć i ze spokojem należy dokładnie zapoznać się ze stanem technicznym oferowanego samochodu. W odpowiedzi na pytanie, jakie auto do 15 tys. wybrać, możemy powiedzieć, przede wszystkim zadbane, w możliwie najlepszym stanie technicznym.

Nieograniczony (prawie) wybór

15 tys. złotych wystarczy na zakup dobrze wyposażonego i nieźle utrzymanego samochodu. Rynek aut używanych w tym budżecie jest bardzo duży. Z łatwością znajdziemy zarówno ekonomiczne małe auta miejskie, duże limuzyny, a nawet sportowe auta. Budżet do 15000 zł daje duże pole do manewru. Warto jednak pamiętać, że najlepsze auto do 15 tys. znajdziesz w autoryzowanym salonie samochodów używanych, gdzie otrzymasz najlepszy stosunek jakości do ceny oraz gwarancję prawdziwego stanu pojazdu.

Sprawdź również inne marki:
samochody używane Alfa Romeo
samochody używane Dacia
samochody używane Honda
samochody używane Mitsubishi
samochody używane Renault
Finansowanie Finansowanie