Nasze salony działają od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 19:00 oraz w soboty w godz. 9:00 - 14:00
Leasing / Pożyczka
Gwarancja
Promocja
Serwis
Lakiernia
Facebook PAPIS

603 103 104

Samochody używane do 20000 zł

Pełna oferta samochodów

Zakup samochodu w budżecie sięgającym 20 tysięcy złotych to komfortowa opcja dla każdego miłośnika motoryzacji. W tej cenie można znaleźć na rynku przedstawicieli praktycznie każdego segmentu samochodów osobowych. To, jakie auto kupić do 20 tys. zależy tylko od upodobań przyszłego właściciela.

Ryzyko zakupu samochodu do 20 tys. zł

Budżet w granicach 20 tysięcy daje nam bardzo duże możliwości i jest to jedna z najczęściej wydawanych kwot na auto używane. Jednakże przed podjęciem decyzji jaki samochód do 20 tys. kupić, warto zachować ostrożność i jak podczas jazdy zasadę ograniczonego zaufania. Najlepszym sposobem jest zakup u renomowanego sprzedawcy samochodów używanych, takim jak Papis, gdzie oferowany jest szeroki wybór aut z faktycznym przebiegiem i udokumentowanym stanem technicznym.

Wybieramy auto za 20 tysięcy złotych

Wybór rozkłada się między małymi miejskimi autami, klasycznymi i eleganckimi sedanami, rodzinnymi kombi, a nawet sportowymi samochodami coupe czy terenowe. W cenie do 20 tys. znajdziemy praktycznie auto w tych typach. Najpopularniejszym rozwiązaniem problemu jakie auto kupić za 20 tys. są auta klasy średniej. Ogromna ilość samochodów w tej cenie, nie tylko sprowadzanych z zagranicy, ale także sprzedawanych przez pierwszych właścicieli i kupionych w kraju, zachęca do zapoznania się ze szczegółami. Mamy tu dostępne auta praktycznie z wszystkich marek i modeli. W natłoku ofert z tych samych roczników i podobnym przebiegiem, najistotniejsze przy odpowiedzi na pytanie jaki samochód do 20 tys. wybrać będzie awaryjność, spalanie oraz dostępność i cena części zamiennych. Istotną kwestią będzie też wyposażenie. Nie ma złotego środka na wybór najlepszego samochodu do 20000 zł. Bardzo szeroka oferta, w której znaleźć można auta z praktycznie każdej kategorii, z niezłym wyposażeniem i przebiegiem. Jaki samochód kupisz za 20 tys. zależy wyłącznie od ciebie.

Sprawdź również inne marki:
samochody używane Citroen
samochody używane Honda
samochody używane Renault
samochody używane Suzuki
samochody używane Toyota
Finansowanie Finansowanie