Leasing / Pożyczka
Gwarancja
Promocja
Serwis
Lakiernia
Kontakt z salonem PAPIS

603 103 104

Samochody używane do 20000 zł

Pełna oferta samochodów

Zakup samochodu w budżecie sięgającym 20 tysięcy złotych to komfortowa opcja dla każdego miłośnika motoryzacji. W tej cenie można znaleźć na rynku przedstawicieli praktycznie każdego segmentu samochodów osobowych. To, jakie auto kupić do 20 tys. zależy tylko od upodobań przyszłego właściciela.

Ryzyko zakupu samochodu do 20 tys. zł

Budżet w granicach 20 tysięcy daje nam bardzo duże możliwości i jest to jedna z najczęściej wydawanych kwot na auto używane. Jednakże przed podjęciem decyzji jaki samochód do 20 tys. kupić, warto zachować ostrożność i jak podczas jazdy zasadę ograniczonego zaufania. Najlepszym sposobem jest zakup u renomowanego sprzedawcy samochodów używanych, takim jak Papis, gdzie oferowany jest szeroki wybór aut z faktycznym przebiegiem i udokumentowanym stanem technicznym.

Wybieramy auto za 20 tysięcy złotych

Wybór rozkłada się między małymi miejskimi autami, klasycznymi i eleganckimi sedanami, rodzinnymi kombi, a nawet sportowymi samochodami coupe czy terenowe. W cenie do 20 tys. znajdziemy praktycznie auto w tych typach. Najpopularniejszym rozwiązaniem problemu jakie auto kupić za 20 tys. są auta klasy średniej. Ogromna ilość samochodów w tej cenie, nie tylko sprowadzanych z zagranicy, ale także sprzedawanych przez pierwszych właścicieli i kupionych w kraju, zachęca do zapoznania się ze szczegółami. Mamy tu dostępne auta praktycznie z wszystkich marek i modeli. W natłoku ofert z tych samych roczników i podobnym przebiegiem, najistotniejsze przy odpowiedzi na pytanie jaki samochód do 20 tys. wybrać będzie awaryjność, spalanie oraz dostępność i cena części zamiennych. Istotną kwestią będzie też wyposażenie. Nie ma złotego środka na wybór najlepszego samochodu do 20000 zł. Bardzo szeroka oferta, w której znaleźć można auta z praktycznie każdej kategorii, z niezłym wyposażeniem i przebiegiem. Jaki samochód kupisz za 20 tys. zależy wyłącznie od ciebie.

Mazda 6 - Kombi

Rok produkcji

Rok prdukcji:

2008

Przebieg

Przebieg:

231 500 km

Moc

Moc:

140 KM

Paliwo

Paliwo:

DIESEL

Salon

Salon:

Poznań

16 200,00 zł netto

19 926,00 zł brutto

Raty już od: 239 zł
Sprawdź również inne marki:
samochody używane Alfa Romeo
samochody używane Dacia
samochody używane Hyundai
samochody używane Mazda
samochody używane Opel
Do końca lutego specjalne rabaty! Do końca lutego specjalne rabaty!