Nasze salony działają od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 19:00 oraz w soboty w godz. 9:00 - 14:00
Leasing / Pożyczka
Gwarancja
Promocja
Serwis
Lakiernia
Facebook PAPIS

603 103 104

Samochody używane do 25000 zł

Pełna oferta samochodów

Używane auto w cenie do 25 tys. zł to najczęściej kilkuletni, dobrze wyposażony i często z niewielkim przebiegiem samochód, który służył będzie jeszcze przez wiele lat. Jaki samochód do 25 tys. zł? Wszystko zależy od preferencji i potrzeb kierowcy. W tej kategorii dostępne są ciekawe samochody kompaktowe, pojemne rodzinne kombi oraz SUV-y, małe autka miejskie wyróżniające się wysoką ekonomicznością. Jeżeli ważna jest adrenalina można pokusić się o niezłej klasy, choć starszy rocznikowo sportowy samochód za 25 tys. zł również. Wybór jest bardzo duży.

Wygoda przede wszystkim

W przedziale cenowym do 25 tys. najczęstszy wybór stanowią duże, wygodne auta. Czy są to komfortowe limuzyny czy duże samochody rodzinne. Do 25000 zł można znaleźć odpowiednie auto. Znalezienie dobrze wyposażonych, oferujących wysoki poziom bezpieczeństwa, niskie zużycie paliwa oraz styl nie odbiegający zbytnio od współczesnych trendów samochodów używanych do 25000 zł nie stanowi obecnie dużego problemu, a kwota ta gwarantuje nabycie niezawodnego auta na lata. Popularne są również kompaktowe, kilkuletnie auta z niewielkim przebiegiem. Przed zakupem auta w tych granicach cenowych warto zastanowić się i uzmysłowić sobie jaki jest cel zakupu. Kompaktowy komfortowy samochód do 25 000 zł doskonale będzie się sprawdzał w częstych trasach. Do poruszania się po mieście, warto przyjrzeć się ofercie używanych aut do 25 tys. w segmencie miejskim. Za kwotę 25 tys. można nabyć kilkuletnie auto z niewielkim przebiegiem.

Samochody sportowe

Dla szukających sportowych wrażeń 25 tys. zł w portfelu to komfortowa sytuacja. Co prawda nie kupimy za taką kwotę nowego, ale raczej starsze modele, m.in. komfortowy sportowy samochód do 25 tys. Wystarczy dokładnie poszukać, a można będzie znaleźć prawdziwe perełki, jak na przykład japońskie auta słynące z niezawodności. Niektóre z nich coraz częściej zdobywają miano kultowych, przez co ich wartość zdecydowanie wzrasta.

Samochody rodzinne

Wielomiejscowy minivan, przestronne kombi czy wygodny samochód kompaktowy do 25 tys. to najczęściej wybierane jako samochody rodzinne auta. Ich zaletą jest najczęściej młody wiek i niewielki przebieg, a także bardzo dobre wyposażenie i niezawodność.

Rozsądne auto dla każdego

Przeznaczenie  na zakup samochodu używanego do 25000 zł, daje szerokie pole do manewru. Wybór aut w tych cenach jest bardzo duży. Zarówno pod względem wielkości, pojemności silnika, poziomu bezpieczeństwa, jak również wyposażenia. W odpowiedzi na pytanie jaki samochód do 25 tys. zł wybrać, należy przede wszystkim kierować się własnymi potrzebami. Istotnym jest również kalkulacja kosztów użytkowania i ewentualnych napraw. Jednakże wybór jest tak duży, że niezależnie od celu i powodu zakupu, z pewnością każdy znajdzie najlepsze dla siebie używane auto w cenie do 25 tys. zł.

Sprawdź również inne marki:
samochody używane BMW
samochody używane Chevrolet
samochody używane Lancia
samochody używane Lexus
samochody używane Volvo
Finansowanie Finansowanie