Leasing / Pożyczka
Gwarancja
Promocja
Serwis
Lakiernia
Facebook PAPIS

603 103 104

Samochody używane do 30000 zł

Pełna oferta samochodów

Dysponując kwotą rzędu 30 tysięcy złotych wybór auta nie będzie ograniczony jedynie do używanych pojazdów. Jeżeli naszym celem jest auto nowe, prosto z salonu, to za kwotę w granicach założonego budżetu można będzie już sobie pozwolić na małe autko miejskie. Jeśli jednak chcemy coś większego, to możliwości są ogromne. 30 tys. daje nam swobodę w wyborze całkiem młodego auta używanego, które swoją niezawodnością i warunkami jezdnymi sprawi ogrom przyjemności każdemu kierowcy. Jaki samochód można kupić za 30 tys.? Praktycznie auto z każdego segmentu. Bez problemu znajdziemy tu małe miejskie autka, rodzinne hatchbacki czy kombi, niezłe samochody sportowe, SUV-y, a nawet ciekawe modele samochodów terenowych.

Na co się zdecydować?

Oczywiście wybór odpowiedniego auta to bardzo subiektywna sprawa. Jednak najlepsze samochody do 30000 zł to zdecydowanie samochody najmłodsze z najmniejszym przebiegiem. Tutaj najkorzystniej prezentują się małe, ekonomiczne autka miejskie, kompakty oraz auta z klasy średniej. Najbardziej popularny kompaktowy samochód w cenie do 30 tys. będzie miał 3 do 5 lat. Zastanawiając się jaki samochód kompaktowy do 30000 kupić, należy skupić się przede wszystkim na potrzebach i celu zakupu auta. Czy ma to być samochód dla rodziny, czy może wygodne auto do dalszych wyjazdów. Kupując samochód do 30 tys. głównie do poruszania się po mieście, wybór może paść na wspomniane wcześniej nowe miejskie autko lub tej samej klasy odrobinę starsze, ale zdecydowanie lepiej wyposażone. Samochody z segmentów luksusowych, a także terenowych lub sportowych w cenie 30 tys. zł będą znacznie starsze. Szukając odpowiedzi na pytanie jaki samochód kupić wydając do 30000 myślimy równie często o SUV-ach. Taka kwota pozwoli na zakup około 10-letniego auta z napędem 4x4, które będzie cieszyło oko i służyło jeszcze przez długie lata dając ogromną przyjemność z jazdy.

Zachowaj czujność

Zakup samochodu do 30 tys. zł to spory wydatek, jednak jak najbardziej osiągalny w polskich warunkach. Z tego też powodu należy zwrócić szczególną uwagę na nieuczciwe osoby, którzy próbują wykorzystać niewiedzę kupujących. Najlepiej kupić auto od sprzedawcy z uznaną, nieposzlakowaną opinią na rynku. Takim sprzedawcą jest Papis posiadający w swojej ofercie ponad 200 specjalnie wyselekcjonowanych samochodów w przystępnych cenach. W salonach Papis kupisz samochód, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Sprawdź również inne marki:
samochody używane Alfa Romeo
samochody używane Citroen
samochody używane Ford
samochody używane Hyundai
samochody używane Kia
Przegląd jesienny Przegląd jesienny