Nasze salony działają od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 19:00 oraz w soboty w godz. 9:00 - 14:00
Leasing / Pożyczka
Gwarancja
Promocja
Serwis
Lakiernia
Facebook PAPIS

603 103 104

Samochody używane do 35000 zł

Pełna oferta samochodów

Za kwotę 35 tys. złotych można znaleźć ciekawe auta z tzw. górnej półki. Kompaktowe z podstawowym wyposażeniem z salonu, które zapewnia odpowiedni komfort jazdy. Oferty samochodów używanych za 35000 zł to idealne rozwiązanie, spełniające wszelkie wymagania.

Szeroki wybór

Budżet 35 tys. daje nam bardzo szeroką możliwość wyboru doskonałych aut. Nie od dzisiaj przecież wiadomo, że nowe samochody bardzo szybko tracą na wartości. Dlatego też zakupione auto za 35 tys. jest bardzo dobrym rozwiązaniem biorąc pod uwagę stosunek jakości i wieku do ceny. W przypadku samochodów używanych za 35000 zł mamy najczęściej do czynienia z zaledwie kilkuletnimi egzemplarzami pochodzącymi od pierwszego właściciela. Ich przebieg jest z reguły bardzo niski, a wyposażenie bardzo bogate. Dysponując takim budżetem mamy wybór spośród małych miejskich aut, przez auta rodzinne, SUV-y, po luksusowe limuzyny. Należy jednak pamiętać, ze w tym przypadku wielkość auta rośnie proporcjonalnie do jego wieku.

Oszczędne auta kompaktowe

Wybór doskonały dla oszczędnych kierowców. Możemy tu decydować wśród bardzo dobrze wyposażonych samochodów klasy B, szczególnie auta europejskiej produkcji wiodą w tym budżecie prym. Podobnie kompaktowy samochód rodzinny za 35 tys. jest na wyciągnięcie ręki, a szerokość oferty może spowodować ból głowy, ale co ważniejsze spełni wszelkie oczekiwania. Samochód rodzinny za cenę 35 tys. gwarantuje duży komfort jazdy, przestronność oraz pojemny bagażnik.

Dla miłośników dużych aut

Każdy miłośnik dużego samochodu znajdzie w tym budżecie coś dla siebie. Samochody używane za 35000 w segmencie D są na wyciągnięcie ręki. Ich wyposażenie potrafi zachwycić nawet najbardziej wybrednego kierowcę. Pod tym względem najlepsze samochody za 35000 zł będą zawierały niezbędne systemy bezpieczeństwa jak chociażby ABS, ESP, poduszki powietrzne czy alarm. Dodatkowo posiadać będą klimatyzację, elektryczne szyby, często też lusterka, radio, etc.

SUV coraz popularniejszy

Coraz bardziej popularne na naszych ulicach SUV-y to również propozycja dla chcących zakupić auto używane do 35 tys. Przestronna kabina, spory bagażnik podwyższony prześwit, a także styl SUV-a sprawia, że auta w tej kategorii stają się coraz bardziej pożądanymi modelami na rynku. Jeśli samochód używany za 35000 jest dla Ciebie osiągalny, SUV to świetny wybór.

Samochody sportowe

Propozycja sportowego samochodu za 35000 zł to wybór dla osób ze sportowym zacięciem i chęcią wyróżnienia się z tłumu. Przy zakupie klasycznego sportowego samochodu za 35000 pamiętać należy, że wybór będzie tutaj ograniczony do starszych aut, które mogą być trochę wyeksploatowane. Inaczej ma się sytuacja z samochodami marki C, czyli hatchbackami o sportowych parametrach. W tej kategorii można znaleźć kilkuletnie auto w dobrym stanie za 35 ty. zł.

Realny stosunek jakości do ceny

Dysponując środkami w granicach 35 tys. zł na zakup samochodu używanego możemy pokusić się o bardzo dobry egzemplarz dowolnej marki i klasy. Pamiętać należy jednak, że będzie to samochód z rynku wtórnego i aby uniknąć niepotrzebnego stresu i dalszych, a często niespodziewanych wydatków, kupno auta za 35 tys. warto dokonać w autoryzowanym salonie samochodów używanych, dającym pewność, że decydujemy się na auto zgodne z jego przedstawioną charakterystyką. Taką pewność dają zakupy samochodów w salonie samochodowym Papis, do którego serdecznie zapraszamy.

Nissan Juke - SUV

Rok produkcji

Rok prdukcji:

2011

Przebieg

Przebieg:

134 000 km

Moc

Moc:

117 KM

Paliwo

Paliwo:

PETROL

Salon

Salon:

Poznań - Franowo

28 374,00 zł netto

34 900,00 zł brutto

Raty już od: 419 zł

Skoda Fabia - Kombi

Rok produkcji

Rok prdukcji:

2017

Przebieg

Przebieg:

102 200 km

Moc

Moc:

105 KM

Paliwo

Paliwo:

DIESEL

Salon

Salon:

Poznań - Franowo

28 350,00 zł netto

34 870,00 zł brutto

Raty już od: 419 zł
Sprawdź również inne marki:
samochody używane BMW
samochody używane Honda
samochody używane Lexus
samochody używane Mercedes
samochody używane Suzuki
Finansowanie Finansowanie