Nasze salony działają od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 19:00 oraz w soboty w godz. 9:00 - 14:00
Leasing / Pożyczka
Gwarancja
Promocja
Serwis
Lakiernia
Facebook PAPIS

603 103 104

Samochody używane do 40000 zł

Pełna oferta samochodów

Wybór samochodu dysponując budżetem około 40 tysięcy złotych jest bardzo trudny. I decyzja o tym jakie auto kupić za 40000 zł powinna być w dużej mierze oparta na indywidualnych potrzebach użytkownika samochodu. W salonach samochodowych można kupić auto do 40 tys. jednak będzie to raczej małe, miejskie autko, a wyposażenie w tej cenie będzie raczej ubogie. Dlatego też przed podjęciem decyzji jaki samochód do 40 tys. zł wybrać, warto zapoznać się z ofertą salonów samochodów używanych. Propozycje aut z górną granicą cenową na poziomie 40 tys. jest ogromna. Możemy przebierać wśród samochodów 7-mio, 5-cio, a nawet dwuletnich. Możemy zdecydować się na kilkuletni samochód rodzinny za 40 tys. lub wybrać młodsze miejskie autko. Wszystko zależy od indywidualnych wymagań i preferencji kupującego. Co ważne, używany samochód za 40000, czyli najczęściej kilkuletnie auto, ma już za sobą okres najszybszej utraty wartości, dzięki temu mamy pewność, że nawet gdy będziemy zmuszeni samochód sprzedać w niedługim czasie, jego wartość drastycznie nie spadnie.

Co można kupić za 40 tys. zł?

Oferty dilerów nowych samochodów oferują w tej cenie najczęściej samochody klasy B, czyli niewielkie autka, z najczęściej bardzo słabym lub wręcz minimalnym wyposażeniem. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku używanych aut 1-2 letnich. Zdecydowanie lepiej przedstawia się oferta cztero- i pięciolatków w kategorii samochodów kompaktowych i samochodów rodzinnych. Za 40 tys. zł możemy znaleźć bogato wyposażone egzemplarze praktycznie wszystkich światowych marek samochodów. Używany samochód za 40000 w tych kategoriach oferuje zdecydowanie lepszy komfort podróżowania, przestronne wnętrze, bogate wyposażenie i zwiększoną funkcjonalność. Jednak, tak jak przy jakichkolwiek innych, dużych zakupach, należy liczyć siły na zamiary. Samochód wyżej klasy, czy SUV albo sportowy samochód do 40000 to nie tylko spory wydatek na sam zakup. Trzeba pamiętać też o wyższych kosztach eksploatacyjnych. Ubezpieczenie, części zamienne, zużycie paliwa, to koszty jakie trzeba będzie ponosić podczas codziennego użytkowania auta. Dlatego też zakup powinien być solidnie przemyślany.

Zakup wymarzonego auta

Gdy decyzja o kupnie używanego auta została podjęta, pozostaje kwestia jaki samochód do 40 tys. kupić. Nie będzie to łatwa decyzja. Trzeba tu przede wszystkim rozważyć, czy auto ma być młodsze ale mniejsze i typowo miejskie czy trochę starsze, sportowe i z klasą. Ważne jest również to, gdzie kupisz swoje wymarzone auto. Gwarancję jakości samochodu daje zakup w salonie samochodów używanych, gdzie doświadczenie, jakość i doskonałe ceny idą ręka w aut używanych.

Sprawdź również inne marki:
samochody używane Audi
samochody używane Ford
samochody używane Jaguar
samochody używane Lexus
samochody używane Peugeot
Finansowanie Finansowanie