Nasze salony działają od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 19:00 oraz w soboty w godz. 9:00 - 14:00
Leasing / Pożyczka
Gwarancja
Promocja
Serwis
Lakiernia
Facebook PAPIS

603 103 104

Samochody używane dostawcze

Pełna oferta samochodów

Prowadzisz firmę i potrzebujesz dobregoużywanego samochodu dostawczego? Zapoznaj się z samochodami dostawczymi dostępnymi w naszej ofercie! Oferujemy sprawdzone samochody w atrakcyjnych cenach, a także różne formy ich finansowania – leasing, kredyt.

Samochód dostawczy – czyli jaki?

Samochód dostawczy to odmiana samochodu osobowego lub lekkiego ciężarowego, którego używa się do przewozu niedużych ładunków. Ma on dopuszczalną masę całkowitą do 3,5 tony, a więc ładowność na poziomie 1500-1800 kg. Dlatego też do jego kierowania wystarczy prawo jazdy kategorii B. Samochody dostawcze mają różnego rodzaju nadwozia, na przykład typu pick-up, skrzyniowe, furgonowe (van) i specjalne (kontenery, chłodnie). Są one wygodne zwłaszcza w mieście, ponieważ w ruchu miejskim dużo lepiej się je prowadzi niż duże samochody ciężarowe. Są idealne dla tych, którzy często przewożą towar i chcą bez problemu go rozładowywać w różnych miejscach. Samochody dostawcze są produkowane między innymi przez takie marki jak Fiat, Opel, Skoda, Renault, Volkswagen, Hyundai i Ford. Cieszą się bardzo dużą popularnością, zwłaszcza w małych i średnich przedsiębiorstwach.

Używany samochód dostawczy – na co zwrócić uwagę?

Samochody dostawcze są z reguły bardziej eksploatowane niż samochody osobowe, ponieważ służą firmom do codziennego przewożenia towarów, także na znaczne odległości. Dlatego też jako Papis zwracamy szczególną uwagę na to, by oferowane przez nas używane samochody dostawcze miały sprawne podzespoły i nadwozie w dobrym stanie. Przyglądamy się uważnie kabinie i ładowni, aby nie przegapić ewentualnych zakamuflowanych wad. Pracują u nas specjaliści od samochodów dostawczych, więc ich diagnostyka jest wiarygodna. W razie konieczności dokonujemy potrzebnych napraw. Nie kupujemy samochodów do sprzedaży z niepewnych źródeł lub nienadających się do użytku. Podstawowe oględziny i kontrola legalności to u nas standard. Sprawdzamy wszystkie dokumenty auta. Dzięki temu, kupując u nas takie auto, masz pewność, że nie narażasz się na problemy prawne oraz na znaczne wydatki związane z remontem używanego samochodu dostawczego. Jeśli masz pytania związane z kupnem samochodu używanego dostawczego do 3,5 t , serdecznie zachęcamy do kontaktu internetowego, telefonicznego lub bezpośredniego w jednym z naszych salonów zlokalizowanych w Poznaniu i Łodzi. Kupno małego samochodu dostawczego używanego to duża oszczędność, a nabywając je w profesjonalnym komisie, możesz być spokojny o to, że będzie ono służyło twojej firmie przez wiele lat.

Finansowanie Finansowanie