Nasze salony działają od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 19:00 oraz w soboty w godz. 9:00 - 14:00
Leasing / Pożyczka
Gwarancja
Promocja
Serwis
Lakiernia
Facebook PAPIS

603 103 104

Serwis blacharsko-lakierniczy

Serwis blacharsko-lakierniczy Firma Papis wyrobiła sobie silną pozycję jako salon aut używanych. Jednak nasza aktywność idzie znacznie dalej. Gdy potrzebny jest dobry lakiernik, warto udać się właśnie do nas. Oferujemy profesjonalne lakierowanie samochodu, mające na względzie wskazania poszczególnych producentów oraz fachowość. Równocześnie wiemy doskonale, że malowanie auta jest zajęciem specyficznym, w którym oczekiwania Klienta odgrywają wielką rolę. Robimy wszystko, aby im sprostać.

Malowanie samochodu oraz serwis lakierniczy na wysokim poziomie

Chcemy podchodzić kompleksowo do Państwa aut. Dlatego prowadzimy serwis blacharsko lakierniczy oferujący szeroki zakres usług. Każda z nich ma przysłużyć się dobrze pojazdom, które powierzają nam Klienci. Rozumiemy, że naprawy blacharsko lakiernicze wymagają ogromnej precyzji oraz konkretnej wiedzy. Zatrudniamy specjalistów, dla których wyzwania tego rodzaju są chlebem powszednim. Solidny blacharz samochodowy potrafi odmienić wygląd każdego pojazdu i to nawet po poważnym uszkodzeniu.

Niski koszt lakierowania auta i najlepszy serwis blacharski

Są warsztaty, w których lakiernik samochodowy będzie sobie życzył wysokich sum za każdą, nawet bardzo podstawową usługę. Papis nie ma dobrego zdania o takich praktykach, dlatego staramy się wyznaczyć zupełnie inne standardy. Dokładamy wysiłków, aby Klient mógł się cieszyć z pięknie wyglądającego auta, a równocześnie nie wydawał dużych pieniędzy. Blacharz lakiernik powinien być bowiem partnerem i służyć pomocą, a nie koncentrować się na nabijaniu rachunku. Koszt naprawy blacharskiej u nas zaskoczy tylko pozytywnie.

Tanie lakierowanie auta oraz gwarancja po naprawie

Solidne naprawy blacharskie są przydatne wielu kierowcom, którym zdarzyło się przetrzeć auto lub którzy brali udział w nieco poważniejszej stłuczce. Oprócz standardowego „wyklepania”, zwykle niezbędne są również naprawy lakiernicze i przynajmniej miejscowe pokrycie karoserii warstwą lakieru. W przeciwieństwie do wielu innych punktów nasz zapewnia gwarancję po wykonanych pracach. Tym samym naprawa blacharska samochodu przestaje być swoistym „kotem w worku”, a staje się usługą na wysokim poziomie z pełną ochroną praw Klienta.

Dane kontaktowe:

Serwis blacharsko-lakierniczy:

Telefon: +48 695 825 675
e-mail: szkody@papis.pl

Infolinia

Telefon: +48 695 825 675

Czekamy na Państwa komentarze:

e-mail: opinie@papis.pl
e-mail: reklamacje@papis.pl

Formularz kontaktowy:

Imię i nazwisko: *

E-mail: *

Telefon: *

NR rejestracyjny:

VIN:


* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
w celu prawidłowej realizacji usługi.

Treść pytania: *

* Oświadczam, iż zapoznałem/am się z Polityką prywatności Serwisu, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, Administratorów Danych Osobowych, wykorzystywania plików „cookies” oraz przysługujących mi prawach związanych z przetwarzaniem moich danych osobowych
* pole oznaczone gwiazdka są wymagane!

Kiedy potrzebny jest w Poznaniu doświadczony lakiernik czy blacharz warto sprawdzić nasze kompleksowe usługi w tym zakresie. Firma Papis przez wiele lat skutecznej działalności wypracowała sobie silną markę zarówno na rynku samochodów używanych, mechaniki pojazdowej, jak i lakierniczym oraz blacharskim.

Nasi specjaliści mają wieloletnie doświadczenie w przywracaniu świetności różnego rodzaju samochodom. Także tym po bardzo poważnych i rozległych uszkodzeniach powstałych w wyniku wypadków. Nieraz już na widok przygotowanego przez nas auta klienci wpadali w zachwyt i trudno im było poznać swój pojazd. To dla naszych pracowników największa nagroda. Lakiernia samochodowa Papis Poznań oraz Luboń z niezwykłą dokładnością, oraz niesamowitą precyzją wykonuje usługi na najwyższym poziomie. Każdy zatrudniany przez nas blacharz lakiernik to osoba z dużą wiedzą oraz nie mniejszym doświadczeniem. Takie połączenie stanowi o naszym sukcesie rynkowym. Dobry lakiernik samochodowy oraz blacharz samochodowy to w obecnych czasach skarb, jakiego nie wypuszcza się z rąk. My o tym wiemy jak mało kto. To pozwala nam oferować blacharstwo lakiernictwo na najwyższej jakości.

Zakresem naszego działania jest obecnie głównie Poznań oraz Luboń, aczkolwiek odwiedzają nas także klienci z innych miast ościennych, którym zależy na tym, aby ich samochodem zajął się najlepszy blacharz samochodowy i lakiernik samochodowy w okolicy. Niewątpliwe warto oddać swoje auto w ręce naszych profesjonalistów i spać spokojnie.

Finansowanie Finansowanie