Leasing / Pożyczka
Gwarancja
Promocja
Serwis
Lakiernia
Kontakt z salonem PAPIS

603 103 104

Serwis mechaniczny

Serwis mechaniczny Właściwie oceniając stan techniczny samochodu, można zapobiec wielu problemom z jego codzienną eksploatacją. Przeglądy okresowe powinny więc wejść w krew każdemu kierowcy – zarówno posiadającemu auto nowe, jak i używane. Pojawia się pytanie, do kogo zwrócić się o pomoc w tej sprawie. Papis to nie tylko salon samochodów używanych, ale też profesjonalna stacja kontroli pojazdów i doskonały warsztat w jednym. Dla nas sprawdzenie stanu technicznego pojazdu nie jest poważnym wyzwaniem, ale codziennością.

Przegląd samochodu w dobrej cenie

Przychodząc do warsztatu Klient powinien wiedzieć, za co płaci. U nas wszystko jest jasne, ponieważ zatrudniamy specjalistów dbających o standardy obsługi oraz najwyższą jakością usług. Każdy przegląd techniczny samochodu realizowany u nas ma na celu rzetelne wykrycie wszelkich usterek i problemów z podzespołami. Po zakończonych działaniach informujemy właściciela pojazdu o ich wyniku i co ewentualnie trzeba zrobić, aby poprawić stan pojazdu. Taki przegląd auta może liczyć na uznanie.

Fachowy przegląd okresowy samochodu z różnymi napędami

Nasza stacja kontroli pojazdów stara się wychodzić naprzeciw różnym potrzebom Klientów. Część z nich używa aut napędzanych tradycyjnym paliwem, inni stawiają na ropę, a jeszcze inni na paliwo LPG. W tym ostatnim przypadku przegląd samochodu z gazem musi w szczególny sposób uwzględnić kondycję układu napędowego, aby zapewnić stan techniczny pojazdu gwarantujący bezpieczeństwo. Niestety część warsztatów nie przywiązuje do tej kwestii należytej wagi, ale Papis nigdy nie pozwala sobie na podobne błędy, jeśli chodzi o przegląd okresowy.

Zadbaj z nami o stan techniczny samochodu

Oferujemy Klientom wiele możliwości i dajemy szansę, aby kompleksowo zadbać o kondycję swoich „czterech kółek”. Doskonale wiemy, że do każdego pojazdu należy podejść indywidualnie, bo jedynie wówczas można liczyć na dobre efekty. Nasi stali Klienci mogą to potwierdzić. Dla naszego zespołu przegląd auta z gazem nie jest problemem, ponieważ posiadamy doświadczenie w konserwacji i serwisowaniu dowolnych napędów. Na przeglądy okresowe przychodzą do nas posiadacze maszyn różnego typu.

Serwis obejmuje:

Dane kontaktowe:

Serwis mechaniczny

Telefon: +48 609 670 014
e-mail: serwis@papis.pl

Infolinia

Telefon: +48 609 670 014

Czekamy na Państwa komentarze:

e-mail: opinie@papis.pl
e-mail: reklamacje@papis.pl

Formularz kontaktowy:

Imię i nazwisko: *

E-mail: *

Telefon: *

NR rejestracyjny:

VIN:


* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
w celu prawidłowej realizacji usługi.

Treść pytania: *

* pole oznaczone gwiazdka są wymagane!


Do końca lutego specjalne rabaty! Do końca lutego specjalne rabaty!