Nasze salony działają od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 19:00 oraz w soboty w godz. 9:00 - 14:00
Leasing / Pożyczka
Gwarancja
Promocja
Serwis
Lakiernia
Facebook PAPIS

603 103 104

Samochody używane Suzuki

Pełna oferta samochodów

Marka Suzuki dała o sobie znać w 1909 roku, choć pierwszy okres istnienia rodzinnej firmy był daleki od motoryzacji. Przedsiębiorstwo produkowało bowiem krosna tkackie, które stanowiły trzon asortymentu przez blisko 30 lat działalności. Dopiero pod koniec lat 30. zapadła decyzja o wejściu w sferę samochodów osobowych. W 1939 roku istniało już kilka prototypowych modeli aut. II wojna światowa przerwała jednak plany rozwoju, a po jej zakończeniu firma wróciła do branży tkackiej. 1952 rok to kolejny model pojazdu osobowego. Dziś samochody używane oraz nowe mogą liczyć na duże uznanie.

Salon samochodów używanych Papis docenia japońską motoryzację

Klienci w Polsce mają dobrą opinię o azjatyckich markach motoryzacyjnych. Suzuki nie jest w tym względzie wyjątkiem, choć nie zalicza się do czołówki najbardziej popularnych maszyn z tego kontynentu. Mimo to nabywcy odwiedzający nasz salon znajdą bez problemu auta używane z charakterystycznym logo. Dużym zainteresowaniem cieszy się miejski i kompaktowy Swift, a także Ignis – choć z segmentu B, mający w sobie widoczne cechy SUV-a. Samochody używane z salonu Papis potrafią też zaspokajać sportowe ciągoty Klientów.

Samochód używany na korzystnych warunkach

Nie sposób pominąć modelu Suzuki Grand Vitara, łączącego cechy pojazdu codziennego i sportowego. Nowoczesna, pełna dynamizmu sylwetka i świetne osiągi czynią go znakomitym wyborem, gdy potrzebna jest maszyna funkcjonalna i mocna. U nas nabędą Państwo samochody używane z gwarancją. To oznacza, że te azjatyckie propozycje będą służyć bezproblemowo przez długi czas, o co zadbali nasi znakomici mechanicy, dokonujący technicznych przeglądów. Dzięki nim każde używane auto opuszcza nasz salon w idealnym stanie.

Suzuki S-Cross - SUV

Rok produkcji

Rok prdukcji:

2016

Przebieg

Przebieg:

84 698 km

Moc

Moc:

120 KM

Paliwo

Paliwo:

PETROL

Salon

Salon:

Poznań - Luboń

44 500,00 zł netto

54 735,00 zł brutto

Raty już od: 658 zł
Sprawdź również inne marki:
samochody używane Audi
samochody używane Hyundai
samochody używane Mazda
samochody używane Opel
samochody używane Renault
Finansowanie Finansowanie