Zakup samochód w firmie PAPIS i odbierz CERTYFIKAT PRZEBIEGU ... zobacz certyfikat
Leasing / Pożyczka
Gwarancja
Promocja
Serwis
Lakiernia
Kontakt z salonem PAPIS

603 103 104

Samochody używane Toyota

Pełna oferta samochodów

Dzięki sukcesowi, jaki twórca marki Toyota odniósł na polu maszyn tkackich, możliwe było stworzenie solidnych podstaw dla jednej z najważniejszych motoryzacyjnych marek na świecie. Rok 1937 to oficjalny start nowego producenta aut, a prototypy pojazdów były gotowe już dwa lata wcześniej. Podczas II wojny światowej inżynierowie intensywnie pracowali nad modelem, który miał upowszechnić komunikację samochodową w Japonii. Czterdzieści lat później, w 1984 roku, japońscy właściciele zawiązują spółkę z General Motors. Dziś samochody używane oraz fabrycznie nowe egzemplarze są oferowane na całym świecie.

Japońskich aut używanych przedstawiać nie trzeba

Klienci naszego salonu często pytają o modele, które oferuje Toyota. Ciężko się im dziwić, ponieważ na rynku wtórnym cieszą się one sporym wzięciem. Decyduje o tym solidność i ponadczasowość wielu rozwiązań z Kraju Kwitnącej Wiśni. Samochody używane z salonu, o które nabywcy pytają szczególnie często, to na przykład kultowa Corolla, ale również rodzinny Avensis czy kompaktowy Auris – uchodzący za jednego z głównych rywali miejskich aut z Europy. To wciąż nie koniec, bo używane auta mogą mieć też sportowy pierwiastek.

Salon samochodów używanych Papis poleca azjatyckie terenówki

Jednym ze sprzedażowych hitów jest znakomita Toyota Land Cruiser. Aktualnie to jedno z popularniejszych aut terenowych w Europie i na świecie. Model J120, wciąż produkowany przez Japończyków, jest bardzo popularny również w Polsce. Staramy się mieć w zanadrzu najsolidniejsze egzemplarze, z których każdy poddawany jest drobiazgowym przeglądom i kontrolom technicznym. Tym samym możemy polecić nabywcom samochody używane na gwarancji, w jakich pokonają jeszcze wiele kilometrów.

Sprawdź również inne marki:
samochody używane Chevrolet
samochody używane Lancia
samochody używane Mazda
samochody używane Toyota
samochody używane Volvo
Przegląd zimowy Przegląd zimowy