Leasing / Pożyczka
Gwarancja
Promocja
Serwis
Lakiernia
Facebook PAPIS

603 103 104

Samochody używane Toyota

Pełna oferta samochodów

Dzięki sukcesowi, jaki twórca marki Toyota odniósł na polu maszyn tkackich, możliwe było stworzenie solidnych podstaw dla jednej z najważniejszych motoryzacyjnych marek na świecie. Rok 1937 to oficjalny start nowego producenta aut, a prototypy pojazdów były gotowe już dwa lata wcześniej. Podczas II wojny światowej inżynierowie intensywnie pracowali nad modelem, który miał upowszechnić komunikację samochodową w Japonii. Czterdzieści lat później, w 1984 roku, japońscy właściciele zawiązują spółkę z General Motors. Dziś samochody używane oraz fabrycznie nowe egzemplarze są oferowane na całym świecie.

Japońskich aut używanych przedstawiać nie trzeba

Klienci naszego salonu często pytają o modele, które oferuje Toyota. Ciężko się im dziwić, ponieważ na rynku wtórnym cieszą się one sporym wzięciem. Decyduje o tym solidność i ponadczasowość wielu rozwiązań z Kraju Kwitnącej Wiśni. Samochody używane z salonu, o które nabywcy pytają szczególnie często, to na przykład kultowa Corolla, ale również rodzinny Avensis czy kompaktowy Auris – uchodzący za jednego z głównych rywali miejskich aut z Europy. To wciąż nie koniec, bo używane auta mogą mieć też sportowy pierwiastek.

Salon samochodów używanych Papis poleca azjatyckie terenówki

Jednym ze sprzedażowych hitów jest znakomita Toyota Land Cruiser. Aktualnie to jedno z popularniejszych aut terenowych w Europie i na świecie. Model J120, wciąż produkowany przez Japończyków, jest bardzo popularny również w Polsce. Staramy się mieć w zanadrzu najsolidniejsze egzemplarze, z których każdy poddawany jest drobiazgowym przeglądom i kontrolom technicznym. Tym samym możemy polecić nabywcom samochody używane na gwarancji, w jakich pokonają jeszcze wiele kilometrów.

Toyota RAV-4 - SUV

Rok produkcji

Rok prdukcji:

2016

Przebieg

Przebieg:

72 700 km

Moc

Moc:

197 KM

Paliwo

Paliwo:

ELECTRIC-HIBRID

Salon

Salon:

Poznań - Luboń

95 900,00 zł netto

117 957,00 zł brutto

Raty już od: 1415 zł
Sprawdź również inne marki:
samochody używane Jaguar
samochody używane Lancia
samochody używane Lexus
samochody używane Mercedes
samochody używane Mitsubishi
Przegląd zimowy Przegląd zimowy