Nasze salony działają od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 19:00 oraz w soboty w godz. 9:00 - 14:00
Leasing / Pożyczka
Gwarancja
Promocja
Serwis
Lakiernia
Facebook PAPIS

603 103 104

Samochody używane Volkswagen

Pełna oferta samochodów

Dynamiczny rozwój, jaki zawsze notował koncern Volkswagen, miał swój początek w 1934 roku, kiedy swoją premierę wśród rządowych oficjeli w Berlinie miał legendarny Garbus. Kolejne lata przyniosły dalszy rozwój marki, której nazwa w niemalże dosłownym tłumaczeniu oznacza „auto dla ludu”. Co ciekawe, pod taką nazwą firma zaczęła działać oficjalnie dopiero po II wojnie światowej, początkowo produkując pojazdy na potrzeby armii brytyjskiej. Stopniowo rosła w siłę, a dziś jej samochody używane są ważną częścią rynku pojazdów z drugiej ręki.

Samochody używane z salonu – solidne, bo niemieckie

Jeden z najbardziej znanych modeli jakie przygotował Volkswagen, czyli słynny Passat, miał swoją premierę w 1973 roku. Współczesne wersje niezmiennie są chętnie kupowane przez konsumentów w wielu krajach. W naszym salonie czekają nie tylko wybornie utrzymane Passaty. Spore zainteresowanie wzbudza również kompaktowy Golf, doskonałe do miasta Polo czy rodzinny, przestronny Touran. Salon samochodów używanych Papis dba o różnorodność oferty, aby w ręce Klientów oddawać auta używane o rozmaitych cechach.

Dobry samochód używany czeka u nas

Wiemy, że wśród Klientów nie brakuje zwolenników pojazdów masywnych, które robią wrażenie na innych uczestnikach ruchu. Dlatego w naszej ofercie znalazł się Volkswagen Touareg, świetny pięciodrzwiowy SUV. Trzeba przy tym podkreślić, że niezmiennie dbamy o najwyższą jakość każdej maszyny. Temu właśnie służy polityka regularnych przeglądów technicznych oraz fakt, że sprzedajemy auta z pełną dokumentacją. Wszystkie samochody używane z gwarancją – to następny atut czyniący z salonu Papis miejsce godne zaufania.

Sprawdź również inne marki:
samochody używane Chevrolet
samochody używane Dacia
samochody używane Hyundai
samochody używane Jaguar
samochody używane Volvo
Finansowanie Finansowanie