Zakup samochód w firmie PAPIS i odbierz CERTYFIKAT PRZEBIEGU ... zobacz certyfikat
Leasing / Pożyczka
Gwarancja
Promocja
Serwis
Lakiernia
Kontakt z salonem PAPIS

603 103 104

Samochody używane Volvo

Pełna oferta samochodów

Szwedzi też zapisali ważną kartę w historii światowego przemysłu motoryzacyjnego. Volvo jest dziś marką szeroko znaną na świecie, mającą za sobą naprawdę bogate tradycje w dziedzinie produkcji aut osobowych. Pierwsze zeszło z taśmy już w 1927 roku, choć dopiero lata 60. ubiegłego wieku przyniosły rozkwit przedsiębiorstwa, związany z otwarciem nowej fabryki w okolicach Goteborga. Od 1999 roku wytwarzaniem pojazdów osobowych marki zajął się odrębny podmiot należący do koncernu Ford. Samochody używane ze Szwecji uchodzą dziś za dużą gratkę wśród konsumentów.

Nasz salon samochodów używanych ceni szwedzką myśl motoryzacyjną

Dla wielu osób kultowe modele Volvo są wręcz idealnym pomysłem na auto używane. Spora grupa Klientów dopytuje się o takie warianty jak nowoczesne w formie V60, ale też klasyczne i znane od wielu lat V40, V50 czy C70. Elegancka sylwetka wszystkich propozycji firmy sprawia, że samochody używane ze Skandynawii doczekały się licznych admiratorów – nie tylko nad Wisłą. Trzeba wspomnieć w tym miejscu charakterystycznego SUV-a XC60, którego można dość często spotkać na polskich drogach.

Solidne auto używane z salonu Papis to standard

Przykładamy wiele uwagi do każdej oferowanej pozycji – zarówno marki Volvo, jak i każdej innej. To wszystko sprawia, że Klienci ufają nam od lat. Wiedzą bowiem, że właśnie u nas czekają na nich auta używane po przeglądzie, w pełni sprawne i bezwypadkowe. Jazda nimi jest przyjemna i bezpieczna, ponieważ przywiązujemy wagę do norm, które sami sobie wyznaczamy. Kolejną z nich jest oferowanie samochodów używanych na gwarancji. Ochrona Klientów w salonie Papis to standard, a nie luksus.

Volvo XC 60 - SUV

Rok produkcji

Rok prdukcji:

2014

Przebieg

Przebieg:

105 400 km

Moc

Moc:

136 KM

Paliwo

Paliwo:

DIESEL

Salon

Salon:

Poznań

73 100,00 zł netto

89 913,00 zł brutto

Raty już od: 1079 zł
Sprawdź również inne marki:
samochody używane BMW
samochody używane Kia
samochody używane Lexus
samochody używane Mazda
samochody używane Toyota
Przegląd zimowy Przegląd zimowy