Nasze salony działają od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 19:00 oraz w soboty w godz. 9:00 - 14:00
Leasing / Pożyczka
Gwarancja
Promocja
Serwis
Lakiernia
Facebook PAPIS

603 103 104

Wymiana oleju

Wśród płynów eksploatacyjnych niezbędnych do tego, aby auto mogło sprawnie działać, olej silnikowy zajmuje jedną z najważniejszych pozycji. Należy więc dbać o jego odpowiedni poziom, w czym pomaga dołączony do każdego auta bagnet kontrolny. Co jednak zrobić, kiedy poziom oleju znajduje się poniżej wskaźnika „minimum”? Wtedy trzeba go wymienić, ale nie wszyscy kierowcy są w stanie sobie z tym zadaniem poradzić. W naszym serwisie wymiana oleju zawsze przebiega sprawnie i nigdy nie jest kosztowna.

Najlepsze oleje silnikowe czekają u nas

To, jakiego oleju użyjemy podczas wymiany, nigdy nie jest kwestią przypadku. Dbamy o to, aby mieć pod ręką najwyższej jakości preparaty, idealne z punktu widzenia konkretnych modeli aut. Jest tak, ponieważ wiemy, że wymiana oleju w samochodzie ma bardzo duży wpływ na jego funkcjonowanie, więc zastosowana mieszanka musi gwarantować silnikowi poprawną pracę w każdych warunkach. Istotne są także podzespoły oraz ich optymalna kondycja. Filtr oleju z czasem traci swoje pierwotne cechy i także musi ulec wymianie.

Wymiana filtra oleju to dla nas żaden problem

Firma Papis troszczy się o każdego Klienta i stara się, aby kierowcy mieli poczucie, że dbamy o nich w każdym aspekcie. Kontrola poziomu płynów eksploatacyjnych oraz ich uzupełnienie to jedno, jednak wspomniane podzespoły także wymagają uwagi. Filtry oleju ulegają zużyciu, a wtedy nasi serwisanci od razu przystępują do pracy. Wymiana oleju i filtrów należy do typowych zadań, z którymi powinien radzić sobie każdy szanujący się serwis. Jako jeden z najlepszych realizujemy tego typu usługi bez problemu.

Wszystko dla sprawnego silnika

Kompleksowe podejście do konserwacji i serwisowania auta sprawia, że codziennie możemy liczyć na duże uznanie ze strony Klientów, którzy przychodzą do nas z rozmaitymi problemami. Wymiana oleju silnikowego to zaledwie jedna z dziesiątek usług, jakie świadczymy każdego dnia, ale nawet tak podstawowe zadanie jest dla nas ważne. W ten sposób budujemy zaufanie wśród właścicieli samochodów, którzy chętnie polecają Papis innym zainteresowanym.

Finansowanie Finansowanie