Gwarancja Papis – przyjemność z jazdy

Zakup używanego samochodu jest kwestią zaufania. Dlatego w tym przypadku PAPIS nie godzi się na żaden kompromis. Samochody zostały dokładnie sprawdzone i profesjonalnie przygotowane. Jednak nawet w przypadku starannej konserwacji może wystąpić konieczność dokonania naprawy. Aby nieoczekiwane koszty naprawy nie okazały się przeszkodą, przygotowaliśmy dla Państwa gwarancję, dzięki której unikną Państwo niespodziewanych wydatków nawet przez 36 miesięcy od daty zakupu auta.

 

W ramach gwarancji oferujemy Państwu trzy warianty zakresu ochrony:

Pakiet PLUS

obejmuje ochroną najważniejsze elementy i podzespoły silnika wraz z układem przeniesienia napędu w zakresie mobilności i bezpieczeństwa użytkowania pojazdu. Program Plus jest przeznaczony dla używanych pojazdów, które w chwili zawarcia umowy ubezpieczenia spełniają łącznie poniższe warunki:

wiek pojazdu nie przekracza 15 lat (liczony od daty produkcji lub daty pierwszej rejestracji) a przebieg pojazdu nie przekracza 250 000 km na dzień przystąpienia.

Pakiet COMFORT

obejmuje ochroną większą ilość elementów i podzespołów pojazdu wraz z układem przeniesienia napędu. Zakres ochrony odpowiada za mobilność, komfort i bezpieczeństwo użytkowania samochodu. Program Comfort jest przeznaczony dla używanych pojazdów, które w chwili zawarcia umowy ubezpieczenia spełniają łącznie poniższe warunki:

wiek pojazdu nie przekracza 10 lat (liczony od daty produkcji lub daty pierwszej rejestracji) a przebieg pojazdu nie przekracza 200 000 km na dzień przystąpienia.

Pakiet ADVANTAGE

oferuje najszerszy zakres ochrony obejmujący mechaniczne, elektryczne, elektroniczne oraz hydrauliczne podzespoły pojazdu. Ochrona dotyczy zarówno silnika wraz z układem przeniesienia napędu, jak i układów odpowiadających za bezpieczeństwo i komfort użytkowania samochodu. Program Advantage jest przeznaczony dla używanych pojazdów, które w chwili zawarcia umowy ubezpieczenia spełniają łącznie poniższe warunki:

wiek pojazdu nie przekracza 5 lat (liczony od daty produkcji lub daty pierwszej rejestracji) a przebieg pojazdu nie przekracza 160 000 km na dzień przystąpienia.

Co w przypadku wystąpienia usterki?

Zgłoś fakt wystąpienia usterki pojazdu na adres mailowy: gwarancja@papis.pl lub pod nr telefonu: +48 609 950 290

Nasz pracownik przekaże wszelkie informacje na temat przebiegu zgłoszenia gwarancyjnego.

KONTAKT – DZIAŁ HANDLOWY:

Zakres podzespołów objętych gwarancją:

SEKCJE POJAZDUPLUSCOMFORTADVANTAGE
Silnikwszystkie smarowalne wew. el. silnika+++
Skrzynia biegówmanualna, automatyczna, CTX+++
Dyferencjałmechanizm różnicowy+++
Sprzęgło wraz z kołem dwumasowym++
Pompa wodna++
Układ hamulcowy++
Układ paliwowy++
Komponenty elektryczne++
Układ sterowania++
Napęd++
Turbo-sprężarka++
Alternator++
Klimatyzacja+
Czujnik abs+
Układ wtrysku paliwa+
Przepustnica+
Chłodnica, Chłodnica oleju+
Układ sterowania silnikiem (komputer)+

Pełna lista modułów objętych ubezpieczeniem znajduje się w OWU dostępnym na życzenie Klienta. Ochrona rozpoczyna się z dniem przystąpienia do programu, tj. w dniu zakupu pojazdu. Certyfikat ubezpieczeniowy wystawia wyłącznie sprzedawca samochodu.