1. Wypełnij formularz
Wypełnij krótki formularz on-line i kliknij wyślij.
2. Umówienie oględzin
Skontaktuję się z Tobą nasz konsultant,umówi dogodny dla Ciebie termin oraz miejsce oględzin.
3. Wycena samochodu
Wycena zostanie wykonana zgodnie z najwyższymi standardami. Nasi specjaliści ocenią stan techniczny i wizualny pojazdu . Do każdej wyceny drukujemy dla Ciebie notowanie Eurotax-u.
4. Wypłata gotówki
Wypłacimy ustaloną cenę w dogodniej dla Ciebie formie: gotówka, ekspresowy przelew na Twój rachunek bankowy.
5. Nowy samochód
Sprawdź - link do strony z ogłoszeniami - i wybierz dla siebie nowe auto!

Dlaczego warto sprzedać samochód do salonów PAPIS?

  • Płacimy więcej za samochody krajowe, po pierwszym lub drugim właścicielu
  • Wypłacamy pieniądze bezpośrednio w gotówce lub przelewem na konto
  • Oferujemy przejrzysta i uczciwa wycenę
  • Zapłacimy więcej za Twój stary samochód jeśli nowy kupisz w salonie PAPIS
  • Płacimy więcej za samochody z książką serwisową
  • Pomożemy w spłacie obecnego leasingu lub kredytu samochodu

Nasz auto skup oznacza wysokie standardy i profesjonalną obsługę. Papis łamie negatywne stereotypy dotyczące branży i pokazuje, że salon aut używanych może być miejscem przyjaznym i fachowym, w którym nie tylko da się znaleźć świetnej jakości samochód w doskonałej cenie, ale także można sprzedać go na uczciwych warunkach. Skup samochodów, jaki stworzyliśmy, jest właśnie taki. Papis stawia na sprawdzonych ludzi, którzy składają się na nasz zespół. Odkup samochodów przebiega dzięki temu sprawnie.

Skup aut, do którego warto się udać

Dysponujemy szerokim wyborem samochodów używanych, które są w doskonałym stanie technicznym. Nasi Klienci bardzo to doceniają. Cenią nas także ci, dla których skup samochodów używanych Papis jest szansą na to, by spieniężyć swój dotychczasowy pojazd. Skup odbywa się na warunkach ściśle przez nas określonych. Interesują nas wyłącznie pojazdy bezwypadkowe i z pełną dokumentacją techniczną. Mamy więc identyczne standardy jak te przewidziane, gdy następuje odkup samochodu przez dealera. Różnica jest taka, że my sprzedajemy auta różnych producentów.

Auto skup z bogatym asortymentem

Znamy realia polskiego rynku i wiemy doskonale, że dla tysięcy ludzi pojazd używany jest szansą na to, aby móc poruszać się po drogach. Nie podoba nam się to, iż spora część nabywców sięga po maszyny wysłużone i w kiepskiej kondycji technicznej, zazwyczaj niewarte swojej ceny. Dlatego założyliśmy skup aut używanych, w którym Klienci nie znajdą nigdy samochodu w złym stanie, a po zakupie będzie on z powodzeniem służył jeszcze długi czas.

Opłacalny odkup aut tylko z nami

Jeśli ktoś uznał, że odkup auta jest dla niego opłacalnym posunięciem, zapraszamy do kontaktu. Nasze oddziały pod Poznaniem oraz w Łodzi czekają na zainteresowane osoby. Naszym sporym atutem jest to, iż prowadzimy skup aut używanych za gotówkę, więc można od razu cieszyć się pieniędzmi za swój pojazd. W przeciwieństwie do praktyk komisów, nasz salon zapewnia przejrzyste i korzystne dla partnerów warunki. Udowadniamy tym samym, że ta branża wciąż może pozytywnie zaskakiwać.